JM Free Ebooks - шаблон joomla Форекс

Kitaplığını yanında taşımayı kim istemez? İstediğiniz anda, istediğiniz kitaba ulaşmak niye hayal olsun? Evrensel Basım Yayın, yeni yılı yepyeni bir kampanya ile karşılıyor. E-kitap platformlarında 500’e ulaşan kitaplarıyla en zengin içeriğe sahip olan Evrensel Basım Yayın, okurlarına e-kitap okuyucu armağan ediyor. 

 

Evrensel Basım Yayın-Babil.com ortaklığıyla başlatılan kampanya Türkiye’de e-kitap’ın yaygınlaşması açısından da büyük bir adım olacak. Evrensel Basım Yayın’ın e-kitaplarını alan okurlar, Türkiye’nin e-kitap okuyucusu Calibro’ya da sahip olacak ve istedikleri e-kitapları da ekleyerek sürekli güncellenen bir kütüphaneyi yanlarında taşıma olanağına kavuşacaklar. 

Kampanya kapsamında 599 liralık e-kitap alan okurlar 229 lira değerindeki Calibro Basic’e ve 699 liralık e-kitap alan okurlar 339 lira değerinde Calibro Touch Lux’e ÜCRETSİZ sahip olacak. Ayrıca; Calibro Touch Lux ile Evrensel Basım Yayın’ın 300 e-kitabını almak isteyenler sadece 1499 lira ödeyecek.

Ön ödemeli olarak gerçekleşecek kampanyadan faydalanan okurlar, e-kitap haklarını saklı tutarak Evrensel Basım Yayın’ın yeni çıkaracağı e-kitaplar için de kullanabilecek. 

Evrensel Basım Yayın; Türkiye yayıncılığının toplumcu damarı olarak çeyrek asırdır güncel ve teknolojik gelişmeleri okuyucuları için takip ediyor ve “Türkiye’de en çok e-kitap’a sahip yayınevi” unvanını gururla taşıyor. “Yayıncılığın toplumcu damarı” ve “Kitap evrensel’dir” sloganlarıyla toplumcu kültürel mirasın yanı sıra; güncel, edebi, bilimsel ve politik eserleri okuyucularıyla buluşturuyor. Evrensel Basım Yayın’ın e-kitap’ları Calibro’nun yanı sıra, tüm dijital ortamlarda da rahatlıkla okunabiliyor. Yayınevi bünyesindeki dergilere de e-dergi olarak düzenli ulaşılabiliyor. 

Calibro; tabletler ve benzer teknolojik ürünlerden farklı olarak kitap okumak için tasarlanmış, elektronik mürekkep teknolojisi kullanan özel bir Türkiye markası. Babil.com aracılığıyla Ekim 2014’te kitapseverlerle buluşan Calibro, okuyuculara bir e-kitap sistemi sunuyor. Dokunmatik ekrana sahip, gözleri yormayan, gün ışığından etkilenmeyen ve şarjı bir aya kadar dayanan Calibro, gerçek kitap sayfası düşünülerek üretildi. 4 GB hafızasıyla 3 bin e-kitap barındırabiliyor; harici kartlarla bu sayı 24 bin kitaba kadar çıkabiliyor. Calibro, ayrıca bütün e-kitap formatlarını da destekliyor.