Ekitap, ekitap indir
Roman

Şans Bileziği – Viola Shipman

Şans Bileziği - Viola Shipman
Şans Bileziği – Viola Shipman ekitap

Şans Bileziği kitabı hakkında bilgiler:

Viola Shipman’in Şans Bileziği isimli kitabı 344 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF ve EPUB formatında sizlere sunuluyor.
Lolly şimdi 70 yaşında olan hem anne hem de büyük annedir. Hayatı dopdolu, mutlu ve huzurlu geçmiştir. Bunun sebebi annesidir. Annesi ona her yaşına girdiğinde bir bilezik armağan ederdi. Ve bu bileziklerin sihirli olduğunu söylerdi. Mutluluk bileziği, talih bileziği, vs. Her zor vaziyette kaldığında onların gücüne inanarak zorlukların üstesinde gelirdi. Artık bu kalıtı çocuk ve torunlarına bırakma vakitiydi.
Lolly’nin her doğum gününde annesi ona şans bileziğine takması için bir tılsım verir. “Hatıralarımızda yaşadıkları sürece kimse yok olmaz, can vermez” der. O günden sonra Lolly için şans bileziği ve ona ilave eden her tılsım, hayatın vazgeçilmez güzelliklerini anımsadan bir kılavuza dönüşür. Anılarına olduğu kadar hayata da ihtirasla bağlı olan yetmiş yaşında olan Lolly artık hatıralarının ağır ağır kendisini ayrılmaya başladığını fark ettiğinde tüm hikâyesini kızı Arden ile torunu Lauren’a anlatmaya karar verir ve harekete geçer.
Göl kıyısında Lolly’nin yalnız yaşadığı hane, geçmişe yine hayat vermek için en doğru yerdir…
Şans Bileziği üç kuşak kadının büyüleyici hikâyesi…

Benzer kitaplar

İyi Uykular Sevgilim – Rachel Abbott – Online Kitap Oku

yakutlu

Sabır – Lisa Valdez – Online Kitap Oku

yakutlu

Serdengeçti 1-2 – Osman Yüksel – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap