OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Paige her zaman ki tempolu ama sıradan bir günü yaşıyordu. Akşam üzeri onunla bulaşmak üzere gelen müşterisini beklerken duyduğu sesle beraber dışarı fırladı. Kanalar içerisinde yerde yatan kişi beklediği müşterisiydi. Fakat can çekişerek kan kaybeden kadına yardım için yanına yaklaştığında kadın son nefesini vermek üzereydi. Tam bu sırada Paige’nin eline bir şeyler tutuşturdu ve bir kaç söz söyledi. Bundan onca yıl önce işlenmiş bir cinayetten içeri giren birinin aslında suçsuz olduğu, daha kötüsü öğrendiği bu sırla beraber Paige’ninde hedef tahtasına konduğunu çok geçmeden fark edeceklerdi.

Anlatacak Kimse Kalmadı – Karen Rose – Online Kitap Oku

Anlatacak Kimse Kalmadı Hakkında

Karen Rose, tehlike ve arzuyla dolu yepyeni hikâyesiyle Baltimore dedektif ve savcılarının dünyasına giriyor.
Bir minibüs, acemi özel dedektif Paige Holden’in evinin önünde kaza yapar. Paige, karşılık beklemeden iş yaptığı müşterilerinden birinin, atılan kurşunla ansızın kollarında can verişine tanık olur. Kadın son nefesinde, kanlı ellerindeki bir flaş bellek ile Paige’nin kulağına gizemli kelimeler fısıldar.

Anlatacak Kimse Kalmadı – Karen Rose – Online Kitap Oku

Bundan beş yıl önce, Eyalet Başsavcısı Grayson Smith, bir katili parmaklıkların arkasına tıkmayı başarmıştı. Fakat Paige, elindeki flaş belleği ona gösterdiğinde, içindeki bilgilerin katilin hükmüne gölge düşürdüğünü görür.

Anlatacak Kimse Kalmadı – Karen Rose – Online Kitap Oku

Paige ve Grayson kendilerini bir anda şantaj, karanlık sırlar, üzerinden on yıl geçmiş bir cinayet davası ve yalnızca birbirlerine güvenerek içinden çıkabilecekleri bir soruşturmanın içinde bulurlar.

Anlatacak Kimse Kalmadı – Karen Rose – Online Kitap Oku

“Karen Rose nefes kesici polisiyeler yazıyor.”
Karen Robards

Anlatacak Kimse Kalmadı Online Kitap Oku

Anlatacak Kimse Kalmadı Turbo Online Kitap Oku