Aşkla Kal - Kahraman Tazeoğlu Online Kitap Oku

OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Aşkla Kal – Kahraman Tazeoğlu ekitap

Aşkla Kal kitabı hakkında bilgiler:

Kahraman Tazeoğlu'nun Aşkla Kal isimli kitabı 312 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
İnsan olmaktan yorulur bazen insan. Yaşam yorar, aşk yorar, yalnızlık yorar, kalabalık yorar, gelen yorar, giden yorar… Sana sunulan hiç bir şeye alışma bu yüzden. Terk edenler yorar… Daha az güvenmeye, daha az sevmeye ve daha az inanmaya deneyim diyorlar. Fakat bu deneyim değil, tecrübeyi doğru kullanamamaktır. Daha az güvenmek, güven problemi yaratır. Gerektiği kadar güvenmelisin. Daha az sevmek yalnızlığı getirir. Adalet ettiği kadar sevmelisin. Daha az inanmak inancını zedeler. Neye ne kadar inanman gerek, onu bilmelisin.
İnsanlar Terk edilerek terk etmeyi, aldanarak aldatmayı öğreniyorlar. Halbuki terk edilen sadakati, aldatılan dürüstlüğü öğrenmelidir. Hayatın getirdiği neşe ve mutlulukları nasıl kabul ediyorsak, onun sunacağı kederleri de tıpkı olgunlukla kabul etmeliyiz. Bu dünya bir sınav dünyası. Kaderimize yazılan her keder, dayanma, sabretme ve inanma gücümüzü sınar. Yıkılmış, aldanmış, incinmiş, kırılmış olabilirsin. Umutların tükenmiş de olabilir. Bu kaderindir. Kader seni daimi dener. Cevabını bilmediğini sandığın bir sual gibi gelir. Halbuki Rabb'in o sorunun cevabını çoktan vermiştir. Ve onun senin durumundakilere verdiği en iyi yanıt gece-gündüz ilişkisidir. Geceyi ve gündüzü düşün şimdi. Ve şunu: Her yeni gün, bitmiş bir gecenin peşinden başlar ve şahitlik ettiğimiz bitişler, göremediğimiz nelerin başlangıcıdır kim bilir…
Aşkla Kal Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Kahraman Tazeoğlu kitaplarını gör ->

Aşkla Kal - Kahraman Tazeoğlu Online Kitap Oku

Aşkla Kal - Kahraman Tazeoğlu Online Kitap Oku
Aşkla Kal - Kahraman Tazeoğlu Online Kitap Oku

Aşkla Kal - Kahraman Tazeoğlu Online Kitap Oku