Ekitap, ekitap indir
Fantastik & Bilimkurgu

Karanlığa Dokunmak – Karen Chance – Online Kitap Oku

Cassie Palmer Serisi 1.Kitap / Karanlığa Dokunmak / Karen Chance / Epub Pdf / Sayfa: 169
Karanlığa Dokunmak – Karen Chance
Vampirlerin ve insanların beraberce yaşadığı fantastik bir evrende heyecan verici bir hikayeye hazır mısınız? Geleceği görebilmek ve ruhlarla iletişime geçmek gibi nadir bir güce sahip olan Cassandra hem ölümlü insan ırkı hemde vampilerin çok ilgisini çekmektedir. Ruhlarla konuşmak onu hep sıkmıştır ölülerin ruhları ona zarar vermez lakin çok ama çok konuşurlar bazen gelecekten haberler de fısıldarlar.
Cassandra’nın hayatı bir süredir sıradanlaşmış olsa da eski mafya üyelerinden biri onu tekrar bulur. Bu kişi 3 yıl önce Cassandra ele geçirmiş ve genç kız onun elinden kurtulmayı başarmıştır peki şimdi ne yapacaktır? Vampir konseyine gidip kendisini korumaları için istekte bulunur fakat konsey bu isteği pekte sıcak karşılamaz. Vampir tarikatının başkanı olan oldukça çekici ve güçlü vampir ona yardım edeceğini söyler lakin bunun bir karşılığı olacaktır. Usta ve çekici bu vampir Cassandra’yı çalıştırmaya başlar ve istekleri artarak devam eder genç kız kendisini koruma karşılığında ödeyeceği bedeller karşısında şok olacaktır. Serinin ilk kitabıdır bu serinin devamı gelecek.
Karanlığa Dokunmak hakkında yorumlar
“Seksi ve korkunç vampirlerle dolu. Elinizden bırakamayacaksınız.”
-Patricia Briggs
“Karen Chance vampirler, büyücüler ve bunların kıçlarını tekmeleyecek bela bir cici kızın dünyasıyla sizi kendisine bağlayacak.”
-Rebecca York, yazar
“Favori kitaplarımdan biri.”
-Charlaine Harris
Karanlığa Dokunmak eKitap oku
Karanlığa Dokunmak online kitap oku

Beğendiyseniz kitabı satın alabilirsiniz…

Kitap oku ✁ Online ekitap oku

Benzer kitaplar

Sığınak – Beverly Barton – Online Kitap Oku

yakutlu

Şafak Projesi – Arthur C. Clarke – Online Kitap Oku

yakutlu

Kralların Çarpışması – George R. R. Martin – Epub Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap