Ekitap, ekitap indir
Diğer

Nar Ağacı – Nazan Bekiroğlu – Online Kitap Oku

Nazan Bekiroğlu / Nar Ağacı / Pdf Epub / Sayfa: 1344

Farklı coğrafyalarda yaşayan birbirlerine aşık iki genç Settarhan ve Zehra. Settarhan yaşlı bir halı tüccarının oğludur ve Tebriz de yaşamaktadır.  Atılgan deli bıçkın bir delikanlı olan Settarhan babasının mesleğini devam ettirir. Güzeller güzeli Zehra da Trabzon da yaşamaktadır. İki genç bir birlerine kavuşmak için yola çıkarlar.
İki farklı şekilde ilerleyen hikaye bu iki aşığın gözünden anlatılır her biri yolculukları esnasında çok şey yaşarlar. Aralarında ki aşkı ve yaşadıklarını anlatmak için zaman zaman divan edebiyatından kısa eserler ile hikaye renklendirilir.
Hikayenin asıl çıkışı ise şöyledir dedesinin ölümünden 2 gün sonra yazarın eline bir mektup geçer bu mektup Farsça olarak 30 yıl önce yazılmış. Mektubu tercüme ettiren yazar bir isim ve bir adrese ulaşır bu adrese gitmeye karar verir Tebriz’e vardığında Settarhan hakkında her şeyi öğrenir 2 gün önce ölen Settarhan onun dedesidir.
Bakü’den Trabzon’a , Batum’dan Tebriz’e İstanbul’a uzanan harika bir kitap Aşk Romantik türünde yazılmış güzel bir eser keyifli okumalar.
Nar Ağacı eKitap oku
Nar Ağacı online kitap oku

Beğendiyseniz kitabı satın alabilirsiniz…

Kitap oku ✁ Online ekitap oku

Benzer kitaplar

Şeker Portakalı Kitap Özeti – Jose Mauro De Vasconcelos

yakutlu

Alışveriş ve S*kiş – Mark Ravenhill – Online Kitap Oku

yakutlu

Hayatım – Kazım Karabekir – Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap