Ekitap, ekitap indir
Roman

Neden Korktuğunu Biliyorum – Mark Allen Smith – Online Kitap Oku

Mark Allen Smith / Neden Korktuğunu Biliyorum / PDF / Sayfa: 460

Sandalyeye oturma sırası sende, ne kadar profesyonel olursan ol!

Geiger Oldukça zeki ve işinde profesyonel bir sorgucuydu. Devlete ve özel müşteriler için iş yapardı. Bu adamın sorgu koltuğuna oturanlar ölümüne sakladıkları hatta kendilerinin bile unuttuğu sırları birer birer dökülü verirdi. İşkencelerinde psikolojik baskılar kullanarak tanınmış profesyonel bir ajandı. Fakat günün biri geldiğinde hedef tahtasına konan kendisi olu verir. Dünyanın en zeki ajanları onun peşine Geiger‘ı işkence koltuğuna oturtmak için sıraya girdiler. Bunların içerisinde özel çalışan en azılı katiler ve devlet için çalışan en profesyonel ajanlar ve meslektaşları dahildi.

Neden Korktuğunu Biliyorum Hakkında

O, elinden kimsenin kurtulamadığı bir işkence sanatçısıydı. Zihnin sınırlarının ötesinde psikolojik yöntemlerle karşısındakinin sakladığı gerçekleri kerpetenle söker gibi alan, bunu bir sanat haline getirmiş ve bu becerisiyle müşterilerin özel şifrelerle aradığı bir adam. Ama şimdi Geiger av olmuştu ve herkes onu arıyordu.

Bu kez peşine düşenler, Geiger’in düşündüğünden çok daha zeki ve acımasızdılar:
İntikamını almadan önce Geiger’i işkence sandalyesine oturtup son itirafını dinlemek için gözünü karartmış, eski meslektaşı, kendisi de bir işkence uzmanı olan Dalton ve dünyanın en tehlikeli kadın ajanlarından biri olan Zanni.

Neden Korktuğunu Biliyorum Online Kitap Oku

Benzer kitaplar

Limon Ağacı Kitap Özeti (Sandy Tolan)

yakutlu

Olağanüstü Bir Gece

yakutlu

Matematik Diyarında Bir Mola – Lütfi Akın – Online Kitap Oku

yakutlu