OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Simon Wood / Ölüm Ezgisi / Pdf Epub / Sayfa: 420

MTM isminde ki şirkette esrarengiz ölümler yaşanmaktadır. İlk önce iki kişi ölmüş olay yerine gelen ekipler cesetleri incelediklerinde herhangi bir cinayet izine rastlayamazlar ölümlerin intihar olduğuna karar verilir zaten görgü tanıkları da kişilerin öldükleri anı görmüşlerdir.
Ölen kişilerden birinin yakın arkadaşı olan Hayden olayın intihar olduğuna inanmaz arkadaşını çok iyi tanıyordur ve işin peşini bırakmaz araştırmaya başlar, Bu olaylardan kısa bir süre sonra aynı şirkette çalışan 12 kişi bir yangında ölünce olaya FBI el atar derinlemesine incelemeye alır bu işleri organize eden kişi bu durumdan rahatsız olur ve olayı kurcalayan Hayden öldürme kararı alır.
“Olay örgüsü o kadar iyi işlenmiş ki bir çırpıda bitireceksiniz. Wood’un ustalığı sayesinde, gerçek açığa çıktığında okuyucuların çoğu şaşkına dönecek. Okumaya doyamadığımız en iyi gerilim romanı türlerinden. Bu türü sevenlerin kesinlikle takip etmesi gereken bir isim Wood…”
– Bookgasm
“Simon Wood merak uyandıran ayrıntılarla ikinci gerilim romanında da okuyucularını heyecanlandırmaya devam ediyor. Endişe ve beklentilerle örülü, son sayfasına varana dek elinizden düşüremeyeceğiniz kitapların en iyi örneklerinden.”
– Fresh Fiction
“Romanın ilk sayfalarında yaratılan gerilimi sürdürmesi zor gibi görünse de, yazar bunu ustalıkla başarıyor ve çözüme kadar okuyucularına bu gerilimi arttırarak hissettiriyor. Değişken hikâye kahramanları ve karmaşık olay örgüsüyle yalnızca heyecan uyandıran bir roman olmanın çok ötesinde… Son sayfaya dek diken üstünde oturacaksınız.”
– Crimespree Magazine
Ölüm Ezgisi eKitap oku
Ölüm Ezgisi online kitap oku

Beğendiyseniz kitabı satın alabilirsiniz…

Kitap oku ✁ Online ekitap oku