Otuz Bir - Can Çeker .

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Otuz Bir – Can Çeker ekitap

Otuz Bir kitabı hakkında bilgiler:

Can Çeker'in Otuz Bir isimli kitabı 59 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF ve EPUB formatında sizlere sunuluyor.
Kitabın ismi bakımından de 18+ olduğunu vurgulamamıza gerek yok sanırım. Gelelim manidar bir takma ad kullanan Can Çeker adlı yazarın “Otuz bir” (31) adlı hikayesinin konusuna. Kapak resmi ve kitap ismi sizi hunharca sayfalar dolusu bir mastürbasyon senaryosu anlatığı yanılgısına düşürmesin. Tabi ki bunlar bolca mevcut ama ana düşünce ve kitabın ismin aslında geldiği konu farklı. Bir adamın 31 günlük, günlüğünü birlikte okuyacağız. Sevmekten vazgeçen bir adamın!
Sevebilme yetisini kaybetmek bir adam için olabildiğince mühim bir sorundur. Fakat bu yitik kadınlar için daha kocaman bir sorundur!
Birbirinizi sevmekten vazgeçmeyin…
Kitabın ismi ilginizi çekti değil mi?
Aslında sandığınız gibi değil pek…
Evet içerikte +18 ibaresini gerektirecek unsurlar mevcut ve evet kahramanımız her gün mastürbasyon yapıyor. Fakat kitabın anlatmak istediği bu değil.
Bir Adamın sevme duygusunu nasıl kaybettiğini anlattığı bir gündelik bu. Nasıl sevemez duruma geldiğini, sevgi kavramının deforme edilişine nasıl tepki verdiğini okuyacaksınız bu otuz bir gündelik günlükte.
Her Güne nasıl lakin başladığını düşünürken gerçekte kayıtsız şartsız yanında olanlara şaşıracaksınız.
Bir De entrika mevcut nihayet sayfalarda çözülen…
Yazarımızın kendini gizleme isteği ve böyle çarpıcı bir takma ad kullanmasını anlayışla karşıladık. Fakat otuz iki’yi yazıyor şu an, ilk sayfalarını okuduk.
Bu Yüzden sizlerin de merakla takip edeceğiniz bir yazar olacağını biliyoruz.
Kapak Mevzuuna yeniden dönecek olursak… bu kitaptaki anafikre ulaşmanızı sağlamayı kolaylaştıracaksa,
Neden olmasın?
Otuz Bir Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Can Çeker kitaplarını gör ->

Otuz Bir - Can Çeker .
Otuz Bir - Can Çeker .

Otuz Bir - Can Çeker .

Otuz Bir - Can Çeker .