Roman

Solgun Karanfil – Sinan Akyüz – Online Kitap Oku

Sinan Akyüz / Solgun Karanfil / PDF / Sayfa: 408

Sinan Akyüz sizleri tekrar umutsuz bir sevdanın umut dolu kollarına sürükleyen bir romanla karşınızda.

Solgun Karanfil adlı son romanın da aşkla savaşı harmanlayarak dramatize bir romantik ortaya koymuştur. Sizleri bazen ağlatacak bazense gülümsetecek olan bu romanda özellikle heyecanlandıracaktır. Nazi zulmüne karşı bir savaş veren Fikret ve onun biricik sevdalısı Aferdita’nın hikayesi bu. Verilmiş sözler tutulabilecek miydi? yada özlemle bekleyiş nasıl son bulacaktı? Bunların cevabını sayfalarda ararken kimimiz Fikret kimimiz Aferdita oluvereceğiz.

Solgun Karanfil Hakkında

Fikret onun solgun yüzüne bir öpücük kondurdu. “Sen hiç merak etme. Ölmek için değil, düşmanı ezmek için çıkıyoruz dağlara. Bir gün yanına sağ salim döndüğümde sana özgürlüğü getireceğim…”

Aferdita sözünü kesti.

“Unutma aşkım,” dedi yeşil gözlerinden yanaklarına yaşlar süzülürken.

“Her tercih bir vazgeçiştir. Ama vazgeçilen hep alacaklı kalır!”

O söğüt ağacının altında birbirlerine söz vermişlerdi kumrular gibi yuva kuracaklarına. Ama Naziler memleketlerini işgal edince gölge düştü mutluluklarına. Vatansız yaşanmazdı ki sevda! Bajgora Dağlarına doğru yollara düştü Fikret özgürlük uğruna… Kalbinde Aferdita’sı, aklında vatanıyla…

İncir Kuşları, Piruze gibi çok okunan kitapların yazarı Sinan Akyüz, yürek yakan son romanı Solgun Karanfil’le aşkı anlatırken bizi savaşla yüzleştiriyor ve soruyor: “Yaşanmışlıkları kaybetmek mi daha zor, yoksa hayalleri mi?”

Solgun Karanfil Online Kitap Oku

Solgun Karanfil .

Benzer İçerikler

Aşkın Günahı – Sophie Jordan – Online Kitap Oku

yakutlu

Serserinin Öpücüğü – Anna Campbell – Online Kitap Oku

yakutlu

Kathryn Freeman – Zıt Kutuplar – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy