OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Ayşe Kulin / Son / Pdf Epub / Sayfa: 300

Ayşe Kulin’in diğer kitaplarında anlattığı hikayenin son bulduğu harika bir kitap. Hikayesi ise şöyle. Derya ile Hakan evli ve mutlu bir çifttir birde Ada isminde küçük bir kızları vardır. Hakan işsizdir iş aramaktadır mesleği olan mimarlık üzerine iş de aramaktadır.
Mimarlık üzerine bir iş bulur ama iş Çin de dir. Derya buna razı olmaz ama bu iş fırsatını kaçırmak istemeyen Hakan Derya’yı ikna etmeye uğraşsa da ikan edemez ve kendisi önceden gider Derya ve Ada’nın eşyalarını da alır. Derya da babasının yanına yerleşir. Babası onu ikna etmek için uğraşır fakat o da başaramaz. Derya kızı ile yaşamaya devam eder bir gün plaja giderler tesadüfen aynı mayoyu giydiği Eda ile tanışırlar biraz sohbetten sonra Eda Ada’yı çok sever bir süre gülüp eğlendikten sonra Derya denize girmeye karar verir Adayı Eda’ya teslim edip denize girer.
Tam o anda bilinçli bir şekilde bir bot Derya’nın üzerinden geçer ve Derya oracıkta can verir. İşin aslı Eda’yı öldürmek içindir fakat aynı mayodan dolayı yanlışlıkla Derya ölmüştür.
Son eKitap oku
Son online kitap oku

Beğendiyseniz kitabı satın alabilirsiniz…

Kitap oku ✁ Online ekitap oku