Ekitap, ekitap indir
Diğer

Tanrının Gözyaşları – Ümit Deniz – Online Kitap Oku

Ümit Deniz / Tanrının Gözyaşları / Epub Pdf / Sayfa: 280

Aslında bu kitap harika bir polisiye serisinin son kitabıymış açıkçası ben bunu yeni kitap hakkında araştırma yaparken öğrendim. biraz eski olması sebebi ile gözümden kaçmış olacak kendisi. Bulabilirsem tüm seriyi de ekleyeceğim bu konuda yardımları bekliyorum elinde pdf olan vardır illaki 🙂
Hikayemiz Murat isminde bir gazetecinin Romanya da ki görevini tamamlayıp eve dönmesi ile başlar zorlu bir görev olduğu için patronu onu tatil ile ödüllendirmek ister ve İsveç’e gönderir. Beleş tatilin tadını sadece sıradan insanlar çıkarabilir bizim bela mıknatısı Murat daha ilk günden başını derde sokmayı başarır. Bir kaza olur ve bir ölüm ölen kişi Murat’a tıpatıp benzemektedir üstelik diğer adam aracı ile vurduktan sonra kaçmış ve kayıplara karışmıştır.
Lakin bazı gizemli kişiler ölen kişiyi Murat, Murat’ı ise ölen kişi sanır ve peşine düşerler macera burada başlar onu bir arkeolog zanneden bu adamlar Nepal kraliyet heykelinin tacında bulunan Tanrının Gözyaşı isimli elması çalmakla suçlarlar. İsveç’ten İngiltere’ye Hindistan’dan Nepal’e uzanan macera dolu bir hikaye bakalım bizim bıçkın gazeteci Murat bu işten nasıl sıyrılıp çıkacak 🙂 Keyifli okumalar.
Tanrının Gözyaşları eKitap oku
Tanrının Gözyaşları online kitap oku

Beğendiyseniz kitabı satın alabilirsiniz…

Kitap oku ✁ Online ekitap oku

Benzer kitaplar

Yolculuk Nereye Hemşerim? – Gülse Birsel – Online Kitap Oku

yakutlu

Cennet Mahkumu – Carlos Ruiz Zafon – Online Kitap Oku

yakutlu

Anna Karenina 2 Cilt – Lev Tolstoy – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap