Ekitap, ekitap indir
Kitap Özetleri

Theta Healing-Derin İnançları Bulun Kitap Özeti Vianna Stibal

Edebiyat severler Vianna Stibal tarafından yazılan Theta Healing-Derin İnançları Bulun kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Vianna Stibal Theta Healing-Derin İnançları Bulun Kitap Özeti

Theta Healing-Derin İnançları Bulun” 2020 yılında Nemesis Yayınlarından çıkan 168 sayfalık bir kitap. “Theta Healing-Derin İnançları Bulunkitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Vianna Stibal tarafından kaleme alınmış. “Theta Healing-Derin İnançları Bulun Özeti”ne birlikte bakalım.

Theta Healing-Derin İnançları Bulun Arka Kapak Yazısı

İnançlar tıpkı anılar gibi beynimize kaydedilir.
Peki bunları nasıl değiştirebiliriz?

ThetaHealing®, Stibal tarafından geliştirilen, kişinin derin bir meditasyon durumuna girerek beynin Theta dalgalarına ulaşmasına ve inanılmaz iyileştirici güçleri harekete geçirmesine olanak sağlayan devrim niteliğinde bir tekniktir. Saf ve ilahi Theta zihin durumunda, Var Olan Her Şeyin Yaratıcısı ile bağlantı kurabilir, odaklanmış dua ile büyüleyici bilgiye erişebilir ve sadece kendi hayatımızı değil, başkalarının hayatlarını da değiştirebiliriz.

Bir inanç zihin tarafından “doğru” olarak kabul edildiğinde, olumlu ya da olumsuz durumlara yol açabilecek bir “Program” haline gelir. ThetaHealing®’deki derin inançları kazma süreci, bu olumsuz İnançları tanımlamamızı ve bilinçaltımızı yeniden programlamamızı, Var Olan Her Şeyin Yaratıcısı’ndan destekleyici yüklemeler almamızı ve derin, içsel bir iyileşme elde etmemizi sağlar. Stibal’in orijinal öğretilerine dayanan bu kitap, öğrenciye bu ilahi şifa durumuna ulaşması için ihtiyaç duyacağı araçları sunar. Bütün ThetaHealing® öğrencileri için gerekli bir kitaptır.
VIANNA STIBAL bir ressam, yazar, eğitmen ve sezgisel okuyucudur. Merkezi Montana, Amerika’da bulunan şifa paradigmasını tüm dünyaya yaymaya kararlıdır ve 180’den fazla ülkede çalışan ThetaHealing® eğitmenlerini, uygulayıcılarını eğitmiştir. Vianna her ırktan, inançtan ve dinden insana ThetaHealing®’i öğretmek için dünya çapında seminerler düzenlemektedir.

Vianna Stibal tarafından kaleme alınan Theta Healing-Derin İnançları Bulun tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

Kitabın özeti umarız işinize yaramıştır. Ekitap.org ekibi…

Benzer kitaplar

Amiri’ye Gore Islam ve Oteki Dinler

yakutlu

Evrim Iflas Eden Teori (cep boy)

yakutlu

Mulk ve Hilafet & Tarih Felsefesi Acısından

yakutlu

Yorum Yap