Roman

Tutku – Lisa Valdez – Online Kitap Oku

Lisa Valdez / Tutku / PDF / Sayfa: 356

Romantik ve ateşli bir kurguya sahip olan “Tutku” adlı romanda, henüz geç yaşta dul kalmış ama yaşadığı resmen facia gibi evlilikten dolayıda erkeklerden soğumuş bir kadındı. Elizabeth evliyken mutlu değildi fakat yinede nede olsa kocasıydı ölen. Bir süre sonra bu yalnız dulun gitmek zorunda kaldığı bir köşkte hiç aklında yokken tutkularını körükleyen bir adam karşısına çıkı verir. Yasak buluşmalar, şehvetli dokunuşlar sonucu kendini mutluluğa bırakan Elizabeth ve Kont Randolph sınırsız aşklar kaçamak buluşmalar yaşarken aniden yakalanır ve tehdit alırlar. Bunun sonucunda iki seçenekleri olacaktır..

Tutku Hakkında

Hayallerini yeniden keşfeden bir kadın ve acılarla örülmüş duvarlarını yıkmaya çalışan bir adam…

Genç ve güzel bir dul olan Passion Elizabeth Dare, yaşadığı acılar nedeniyle yeniden bir erkekle birlikte olmayı hayal etmekten dahi vazgeçmiştir. Ancak Londra’daki Kristal Saray’ın ortasında, bastırdığı bütün arzularını uyandıran çekici bir adam tarafından gizlice ve ısrarlı bir şekilde baştan çıkarıldığında her şey değişir. Genç kadın yaşadığı sevgisiz, sıradan evliliğin ardından, bu sefer kendini mutluluğun kollarına bırakır.

Langley Kontu Mark Randolph Hawkmore, Passion’la karşılaşana kadar sıradan olan hayatından oldukça memnundur. Ancak yaşadıkları tutkulu anlardan sonra adeta sarhoş olan Mark için Passion gittikçe vazgeçilmez biri haline gelir.

Kont ve gizemli âşığı coşkulu buluşmalarına devam ederken, aralarında güzel ve nadir bulunan bir duygunun filizlendiğini fark ederler. Ama Kont’a yönelik bir şantaj her şeyi mahveder.

Bir skandal patlamak üzereyken, ikisi de sorumlulukları ile arzuları arasında seçim yapmak zorunda kalır. Ailelerine olan sadakatleri mi yoksa birbirlerine duydukları aşk mı baskın gelecektir? kitapindir.in farkıyla sizlerle.

Yorumlar

“Okuyucuyu aşk ve entrikanın doruklarına ulaştıran, ihtiras dolu bir öykü… Yazar aşırı dozda şehvetle, tarihsel renkli ayrıntıları harmanlıyor ve ortaya güçlü bir hikaye çıkarıyor… Tutku’yla doyumun tadına varın.” ROMANTIC TIMES

Tutku Online Kitap Oku

Alternatif

Tutku Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Deniz Duası – Khaled Hosseini – PDF – Online Kitap Oku

yakutlu

Zar Adam – Luke Rhinehart – Online Kitap Oku

yakutlu

Doğdum – Georges Perec Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy