Ekitap, ekitap indir
Diğer

Yalnızlığın Sonu – Benedict Wells – Kitap İncelemesi

Favoriye ekle0Benedict Wells / Yalnızlığın Sonu / İnceleme / Çevirmen: Serdar Yüce
Yalnızlığın Sonu – Benedict Wells hakkında
Jules Moreau ve iki kardeşi çocuk yaşta ailelerini kaybetmişlerdir. Bir birini seven bu çocuklar yetiştirme yurduna konularak birbirlerinden ayrılmaya zorlanmış bu vaka Jules Moreau yaşam sevincini ışığını ve enerjisini aniden tüketmiştir.
Normalde yerinde duramayan enerjik ve çevresine de bunu yaşatan Jules Moreau git gide içine kapanık bir çocuk olmuş hayallerinde anılarında yaşamaya adım atmıştır.
Onun bu yalnızlığına birlikte rol alan gene kendisi ile benzer bir kaderi yaşamış Alva dır. Aradan uzun seneler geçmiş aynı alınyazısı Alva ve Jules Moreau yollarını kesiştirmiştir. Bu karşılaşmaları rastlantı değildir onları geçmişleri birleştirmiştir.
Dünyaca meşhur ve AB Edebiyat ödülü kazanmış yazar Benedict Wells Yalnızlığın Sonu romanında okurlarına 3 çocuğun ayrılmış ve parçalanmış hayatlarını sunmaktadır. Üzüntüleri, mutlulukları ve yaşanmışlıkları ile 3 yaşam ve bu kaderin onlara sunmuş olduğu benzeri olmayan bir aşk.Özet olarak kendilerine bir yol çizecek anne babaları olmayan evlatların kendileri için doğru yolu bulmalarında gösterdikleri çabaları onlarla beraber sizde yaşıyorsunuz. Bence Haziran ayında çıkacak kitaplar içinde dram yönü ağır ve sürükleyici en iyi kitaplardan biri olduğu kanaatindeyim.

Beğendiyseniz kitabı satın alabilirsiniz…

Kitap oku ✁ Online ekitap oku

Benzer kitaplar

Kabil – José Saramago – Online Kitap Oku

yakutlu

Cevdet Bey ve Oğulları – Orhan Pamuk – Online Kitap Oku

yakutlu

Binbir Gece Masalları – Cilt 1 – Anonim – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap