Yaratıcı Dünya Serisi – Gennifer Albin – Online Kitap Oku

Gennifer Albin / Yaratıcı Dünya / PDF / 3 eKitap

1-Yaratıcı 2-Halka 3-Zaman

Çok nadir dünyaya gelen bazı kadınlar vardır ve bu kadınların özel güçleri vardır. İnsanların kaderlerine müdahale edebilir, geleceklerini değiştirebilmeleri için zihinlerini etkilerler. Fiziki olarakta çok güzel olan bu çekici kadınlara “Dokumacı” denmektedir. Bir Lonca tarikatı şimdiye kadar doğmuş her Dokumacı kadını tespit ederek kendi emel ve çıkarlar doğrultusunda kullanırlardı. Bu sırada Adelice doğduğunda ailesi onun dokumacı olma ihtimali bile vermezken, artık büyümeye başlayınca anlamış, onu loncadan gizlemek için ellerinden geleni yapmışlardır. Fakat kader kaçınılmazdır..!

Yaratıcı Dünya Serisi Hakkında

#1 Yaratıcı

İçine girdiği dünya öylesine karmaşık ki…

Ailesi Adelice’in olağandışı bir yeteneği olduğunu keşfettiğinde, bunu gizlemesi için onu eğittiler. Bir Dokumacı olmasından korkuyorlardı; yani insanların nerede yaşayıp ne yiyeceklerine hatta ne zaman ölmeleri gerektiğine karar veren o güzel ve ölümcül kadınlardan biri olmasını istemiyorlardı. Ne var ki, İşleme Hizmetleri Adelice’i pek çok testten geçirir ve ailesinden kopararak entrikalar ve sırlarla dolu karmaşık bir dünyanın içine çeker.

Şimdi yalanlardan örülmüş bir ağa ve gizli bir aşka düşmüş olan Adelice gücünün ardındaki tüm uğursuz gerçekleri açığa çıkarmak zorundadır. Bütün yaşamı pamuk ipliğine bağlı olan Adelice onu ya sonsuza kadar koruyacak ya da yerle bir edecek. Bu yetenek bir hediye mi yoksa bir lanet mi?

“Albin korkutucu oldugu kadar büyüleyici bir dünya yaratmıs.
Kesinlikle nefes kesici.”
-Josephine Angelini-, Yıldız Geçidi

#2 Halka

Lonca, Adelice’in tüm hayatını elinden almıştı; annesini, babasını, kardeşini ve geleceğini… Şimdi hepsini geri alma zamanıydı. Arras’taki kulede zaman ipliklerini eğiren Adelice, kaçtıktan sonra, Yeryüzü’nde özgürlüğün ne kadar tehlikeli olabileceğini fark etti. Ruhları çalınmış Kalıntıların saldırısına uğradı ve çölün ötesinde gizlenmiş bir dünya keşfetti. Canavarları bulmak kolaydı. En zoru, güvenecek birini bulmaktı. Herkesin sırları var; özellikle de Adelice’in en sevdiklerinin. İki dünya ve iki kardeş arasında kalan Adelice, hangisi için savaşacağına karar vermeli.

Yaratıcı Dünya Serisi’nin Yaratıcı’dan sonraki ikinci kitabı Halka’da Adelice geçmişi ile geleceğinin nasıl iç içe geçtiğini öğreniyor ve kaderinden kaçamıyor. Gerçek bir kez açığa çıktığında, her şeyi geri dönülmez bir şekilde değiştirir.

#3 Zaman

Adelice’in dünyası attığı her adımda değişiyor. Ardında bıraktığı Kule, ailesini ondan söküp alan Lonca, dünyayı sarıp sarmalayan dile gelmez bir kötülük… Her şeye rağmen ufukta barış ihtimali olsa da bunun bedeli çok ağır olacağa benziyor. Ama Adelice en umutsuz anında yalnız olmadığını fark ediyor. İnsanlığın geleceği için savaşabilmenin ise tek bir yolu var: Geçmişi silip atmak. Şimdi imkânsız gördüğü bir ittifak kurmakla, sevdiği herkesi yok edebilecek bir savaş arasında seçim yapmak zorunda… Yaratıcı Dünya serisi Yaratıcı ve Halka kitaplarından sonra Zaman’la yine soluk kesiyor.

Yaratıcı Online Kitap Oku

Halka Online Kitap Oku

Zaman Online Kitap Oku,

Yaratıcı Dünya Serisi Tek Link Turbo Online Kitap Oku

( Paylaşan: “İLKNUR” )

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Öğretmen ve Öğrenciler Tatile Girerken Bir Ders: Parola Oyuncak Değil, Kimseyle Paylaşılmaz

yakutlu

Adam Sandıklarımız – Tuba Ezici – Online Kitap Oku

yakutlu

Reklam Aşkı – Victoria Michaels Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy