Ekitap, ekitap indir
Diğer

Yeni Hayat – Orhan Pamuk – Online Kitap Oku

Orhan Pamuk / Yeni Hayat / Pdf Epub / Sayfa: 464

Her şey bir kitap okumak ile başladı bu sebeple okuyalım arkadaşlar 🙂 Her ne kadar dijital kitap takılsak ve o fiziksel kitabın şahsına münhasır havasını yaşayamasak da bilgi bilgidir değil mi?
Kitap “Bir gün bir kitap okudum ve bütün hayatım değişti” sözleri ile başlıyor. Baş kahramanın gözünden anlatılan hikayeye göre karakter sevdiği kızın elinde ilginç bir kitap görür ve okumaya başlar bu kitap Dante’nin yeni hayat kitabıdır. Osman adında ki bu genç İstanbul da yaşıyordur ve bir mühendislik öğrencisidir. Çok etkilendiği bu kitap yüzünden yeni bir hayat yani kitap da vadedilen hayatı aramaya girişir. Düzenli ve sıkıcı bulduğu hayatı terk eder okulunu evini ailesini bedenen ve ruhen yolculuğa çıkar otobüslerle oradan oraya geçer.
Bana göre Orhan Pamuk’un en akıcı eserlerinden biri toplamda tam tamına 40 dile çevrilmiş  bu harika eseri sitemizde PDF ve Epub olarak indirip okuyabilirsiniz. Umarım siz de bu kitaptan sonra yeni bir hayat yaşamak istediğiniz hayat için yolculuğa çıkar ve bu hayatı hayalinizde ki gibi yaşarsınız 🙂 Dante’ni kitabını da bulup ekleyim sitemize 🙂
Yeni Hayat eKitap oku
Yeni Hayat online kitap oku

Beğendiyseniz kitabı satın alabilirsiniz…

Kitap oku ✁ Online ekitap oku

Benzer kitaplar

Ekitap nedir?

yakutlu

Geç Kalmış Aşk – Cathy Maxwell – Kitap Oku

yakutlu

Y’nin Esrarı – Ellery Queen – Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap