Ekitap, ekitap indir
Diğer

Yeşilin Kızı Anne – L.M. Montgomery – Kitap İncelemesi

Favoriye ekle0L.M. Montgomery / Yeşilin Kızı Anne / İnceleme
Yeşilin Kızı Anne – L.M. Montgomery kitap tanıtımı
Marilla ve Matthew çiftliklerinde çalıştırmak ve işlerine destek olmak için bir adam çocuk evlatlık edinmek isterler. Lakin bu ikiz kardeşin yolu Anne isminde ki minik sempatik kız ile kesişir. Anne dünyanın tüm acımasız gerçeklerine karşın içindeki sevgi ve yaşama aşkı ile bu dünyanın tüm fena kurallarına meydan okur.
Evlatlık aldıkları bu kızın tüm sakarlıklarına bitmek tükenmek bilmeyen üzüntülerine ve çevresine verdiği yaşama sevincine kısa sürede alışırlar. L.M. Montgomery yazmış olduğu ve yazıldığı tarihten itibaren bir fazlaca kitap sevenin beğenerek okumuş olduğu ve herkesçe tam not almış mükemmel bir kitap Netfilx de gösterilen yeni dizi “Anne with an E” den sonrasında daha fazlaca tanınan bir yaratı. Cizgi filmi, filmi de yapılmıştır.
Yeşilin kızı anne hakkında yorumlar
Anne, çevresindeki dünyadan zevk alan ve hayalleri yardımıyla neşesini her insana bulaştıran bir karakter.
—Guardian
 
Bu kitap pek fazlaca yanıyla bir klasik. Fakat en önemlisi, etkisinde bırakan, esin verici ve elbet tamamıyla zamansız bir hikâye konu alıyor.
—The National
 
Anne, hepimizin onda kendini bulabileceği bir kız. Devamlı çuvallıyor, hatırı sayılacak derecede düzmece dostu ve her şeye bir cevabı var. Kimi zaman de bambaşka bir hayata, isme ve saç rengine haiz olmayı diliyor. Yeşilin Kızı Anne tam da bunlar yüzünden gerçek hayatınızdaki endişelerinizle başa çıkmak için bire bir. Başına her ne gelirse gelsin, Anne daima dünyadaki güzellikleri görmeyi başarıyor.
—Bustle

Beğendiyseniz kitabı satın alabilirsiniz…

Kitap oku ✁ Online ekitap oku

Benzer kitaplar

Miss Marple’ın Son Maceraları – Agatha Christie

yakutlu

Sümerlerin Kurnaz Tanrısı Enki – Samuel Noah Cramer

yakutlu

Engellilerin Sosyal Sorunları ve Beklentileri – Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap