2019 Beklenen Kurtarıcı – Murat Balkan – Online Kitap Oku

Murat Balkan / 2019 – Beklenen Kurtarıcı Başlıyor / PDF / Sayfa: 240

1919-2019 Kurtuluş Savaşı Yeniden…

Artık Türkiye için çember iyice daralmıştır. Tüm dış güçler ortadoğu üzerinde oynadıkları oyunlarla iyice zayıflamış olan Türkiye’de birer pay alma yarışına girmiştir. Bu durum karşısında artık eli kolu bağlı kalan ülkenin tek umudu Memmet Günay adında ki bilim adamıdır. Günay dünyaca ünlü ve her ülkenin kendisine beyin göçü yapması için çabalasa da bu bilim adamı vatan aşkıyla tutuşan biri olarak hiç bir vaadi veya tehdide aldırmamaktadır. Bunun üzerine bir grup Türk bilim adamı ve devlet son bir projeye adım atar. Genetik bilimi konusunda ilerlemiş başlarında Mehmet Günay’ın bulunduğu devlet destekli bu insanlar Atatürk’ün klonlanmasına çok yaklaşmışlardır.

2019 Beklenen Kurtarıcı Hakkında

Çok gizli yürütülen bir gen ve klonlama projesi.. Alınan tüm tedbirler, yapılan tüm çalışmalar, yurtdışından gizlice getirilen özel cihazlar ve bunları kullanan Türk bilim adamları..Türkiye üzerinde oynanan oyunların ve kurulan tuzakların etkisiz hale getirilmesi için yürütülen büyük bir çalışma…

Türkiye bu komplolardan her ne kadar uzak durmaya çalışsa da ateş çemberine dönen Ortadoğu’da kendine biçilen rolü boşa çıkarmak için büyük gayret göstermektedir. Dünyada yürütülen psikolojik savaşın yaratılan çirkinlikleri içinde bundan kurtulmak için büyük çabalar harcayan Türkiye, kendine yeni bir yol çizmeye karar vermiştir.

Genelkurmay Başkanlığı tarafından görevlendirilen ve genetik bilimde dünyanın peşinde olduğu bilim adamı Prof. Mehmet Günay bu projenin başındaki kişidir. Bu kaos ortamından çıkış yolları aranırken, 20. yüzyıla damgasını vuran kurtuluş mücadelesinin önderi Mustafa Kemal’in klonlanması için hazırlıklar başlamıştır.

Bu hummalı çalışmanın olası sonuçları üzerine gizli servislerin engelleme çabaları başarıya ulaşacak mı? Bunun sonucunda dünya nasıl bir eksene oturacak? Türkiye’yi bekleyen son ne olacak?

2019 Beklenen Kurtarıcı Online Kitap Oku

2019 Beklenen Kurtarıcı .

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

$ s

Benzer İçerikler

Bir Çapkına Vuruldum – Sabrina Jeffries Online Kitap Oku

yakutlu

Benimle Oynar mısın Anne – Ali Çankırılı – Online Kitap Oku

yakutlu

Hercai – Sümeyye Koç – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy