Altın Çocuk – Abigail Tarttelin – Online Kitap Oku

Abigail Tarttelin / Altın Çocuk / PDF – EUB / Sayfa 456

Abigail Tarttelin yazdığı Altın Çocuk adlı kitap br çok önemli ödüle laik görülmüştür. Max adında .ift cinsiyetli bir çocuğun hayatını anlatan kitap oldukça akıcı bir üsluba sahip. Max karakteri zeki, enerjik güçlü, duygusal ve narindir. Her kesim ve herkes tarafından sevilen bir Altın Çocuktur o. Ama bir gün sırrı ortaya çıkma tehlikesiyle karşılaşınca.

Altın Çocuk Hakkında

ALTIN ÇOCUK daha önce hiç karşılaşmadığınız türden bir büyüme hikâyesiMax Walker altın çocuktu.Mükemmel evlat, mükemmel arkadaş ve okuldaki kızların mükemmel sevgili adayıydı.Çekici, zeki ve atletikti.Küçük kardeşine bile iyi davranırdı.Tüm sınavlarını başarıyla geçecek veanne babasının gurur kaynağı olacaktı.Max Walker’ın bir sırrı vardı.Max diğer çocuklardan farklıydı…Çünkü interseks doğmuştu.Yani ne tam bir erkekti ne de bir kız…Ve bu sırrı ortaya çıkarsa hayatı altüst olacaktı.Ama biri bu sırrı öğrenmişti.
ABIGAIL TARTTELIN, Altın Çocuğu yirmi beş yaşında yazdı ve 2013 yılında Booklist’in yılın en iyi on romanı seçkisine girdi. 2014 yılında ise Amerikan Kütüphaneler Derneği’nin verdiği Alex Ödülü ve School Library Journal Yılın Roman Ödülü’ne layık görüldü. Aynı yıl LAMBDA En iyi ilk LGBT Roman Ödülü finalistlerinden biri oldu. Tarttelin hâlâ doğup büyüdüğü Londra’da yaşamakta ve yeni romanlar yazmaya devam etmektedir.

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

İkiz Bedenler – Tess Gerritsen Online Kitap Oku

yakutlu

Kukla

yakutlu

Vahşi Bir Lordun Kollarında – Sabrina Jeffries Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy