Roman

Arızalı Tiplerler Mücadele Rehberi – Christophe Andre – Online Kitap Oku

Christophe Andre / Arızalı Tiplerler Mücadele Rehberi / Sayfa: 216 / PDF

Nassiztler,Fesatlar,Paranoyaklar ve Diğer Beşeri Zararlılar

Mutlaka çevrenizde kafadan çatlak olduğunu düşündüğünüz kimseler vardır. Bu çatlaklık illa zırdeli olması gerekmek. Oldukça takıntılı bir patronunuz, köpeğinizden hoşlanmayan yaşlı bir komşunuz veya alıngan bir sevgiliniz olabilir. Bunun gibi onlarca insan tipine hayatın olağan akışında mutlaka karşılaşırız. Belki de sorun onlarda değil bazende bizdedir. İşte bu tip insanlarla başa çıkmanın bilimsel yolunu size anlatan son dönemin önemli eserlerinden birisi olan “Arızalı Tiplerler Mücadele Rehberi” daha ilk sayfalarda sizi yakalayacak.

Arızalı Tiplerler Mücadele Rehberi Hakkında

Patronunuz sizi sabahtan akşama kadar koşturan bir hiperaktif mi? Köpeğinin ihtiyaçlarını kapınızın önünde gidermesine izin verecek kadar fesat, art niyetli bir komşunuz mu var? Partnerinizde narsistik eğilimler olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yoksa siz de biraz paranoyak mısınız? Evet, çevremizde birtakım sorunları olan türlü türlü insan var ve bazen onlarla birlikte yaşamak, birlikte çalışmak zorunda kalabiliyoruz. Bu sorunlu (içten olmak gerekirse çatlak!)

insanların niçin böyle tuhaf davrandıklarını, karşılaştığımızda ne yapmamız veya yapmamamız gerektiğini anlayarak onlarla birlikte yaşamayı öğrenebilir, hayatımızı kolaylaştırabiliriz. Christophe André & Muzo, Arızalı Tiplerle Mücadele Rehberi adını verdikleri bu kitapta meseleye pedagojik bakış açısıyla yaklaşıp zor kişiliklerle başa çıkabilme yöntemlerini eğlenceli bir üslupta, karikatürlerle birlikte aktarıyorlar.

Arızalı Tiplerler Mücadele Rehberi Online Kitap Oku

Arızalı Tiplerler Mücadele Rehberi Alternatif

Benzer İçerikler

Brandenburg – Glenn Meade Online Kitap Oku

yakutlu

Kül – Yangn Mavisi – Binnur Nigiz Online Kitap Oku

yakutlu

Stage Dive Serisi – Kylie Scott – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy