Aşk Baharı Beklemez – Online Kitap Oku

OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Kolektif / Aşk Baharı Beklemez / PDF / Sayfa: 368

Yazarlar: John Green, Edward Heyman, , Maureen Johnson , Lauren Myracle

Aşk Baharı Beklemez – Online Kitap Oku

Aşk Baharı Beklemez – Online Kitap Oku

Bir birinden önemli 4 farklı yazarın katkılarıyla ortaya konmuş olan ve 3 farklı uzun aşk hikayesinden oluşan bir roman. Hikayenin birinde kardan dolayı yolları kapan bir köyde yaşanan aşk ve detayları o soğuğa rağmen içinize ısı verecek. Diğer yandan starbuck kahvecisinde ilk buluşmasını gerçekleştiren çiftimiz. Romantizm, eğlence ve bol aşk içerisine balıklama bir dalış yaparak bu her biri birbirinden değerli yazarla baş başasınız.

Aşk Baharı Beklemez – Online Kitap Oku

Aşk Baharı Beklemez Hakkında

Kar, Kalplerinde Yanan Ateşi Söndüremeyecekti

Aşk Baharı Beklemez – Online Kitap Oku

Treniniz bir kar yığınına saplandığı için gecenin bir yarısı yapmak zorunda kaldığınız soğuk ve ıslak yürüyüş, çekici bir yabancıyla unutulmaz bir öpüşme karesiyle son bulmaz. Kimse iki metrelik karlara bata çıka yaptığı maceralı bir yolculuğun, onu, eski bir dostla büyük bir aşka sürükleyeceğini tahmin edemez. Gerçek aşkın, karlı bir sabahta erkenden başlayan Starbucks mesaisiyle alevlenebileceğine de öyle herkes ihtimal vermez…

Günümüzün üç çok satar roman yazarı John Green, Maureen Johnson ve Lauren Myracle’a teşekkürler.

Eğlence, aşk, romantizm ve nefes kesici öpücüklerle dolu üç hikayemiz var ve hepsi de bahar öncesinde gelen son kar tanelerinin sihriyle ışıldıyor.

Aşk Baharı Beklemez Online Kitap Oku

Aşk Baharı Beklemez Alternatif Online Kitap Oku