Ekitap, ekitap indir
Roman

Aşk Kölesi – Sherrilyn Kenyon Online Kitap Oku

Aşk Kölesi – Sherrilyn Kenyon ekitap

Aşk Kölesi kitabı hakkında bilgiler:

Sherrilyn Kenyon'un Aşk Kölesi isimli kitabı 400 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF formatında sizlere sunuluyor.
Aşk her şeyin ilacı olabilir fakat iki bin senelik bir laneti ortadan kaldırabilir mi?
Sevgili okuyucularım,
Bir kadınla döşek odasında hapis kalmak muhteşem bir şey. İki bin yıldan uzun bir süre, yüzlerce döşek odasına hapsedilmekse pek hoş değil. Sonsuza kadar bir kitabın içinde aşk kölesi olarak kalmakla lanetlenmek, Spartalı bir savaşçıyı dahi mahvedebiliyor.
Bir Aşk kölesi olarak kadınlara dair her şeyi biliyorum. Onları nasıl etkileyeceğimi, onlara nasıl dokunacağımı ve en önemlisi, nasıl zevk vereceğimi… ama Grace Alexander'ın fantezilerini gerçekleştirmek için dünyaya çağrıldığımda, beni bir aşk kölesi olarak değil, azap dolu geçmişe sahip bir erkek olarak görebilen bir kadınla ilk defa karşılaştım. Beni döşek odasından çıkarıp bana dünyayı gösterme zahmetine giren bir yalnızca o oldu. Bana tekrar sevmeyi öğretti.
Ama Ben sevmek için yaratılmadım. Ebediyete kadar sevgisiz kalmakla lanetlenmiştim. Bir komutan olarak uzun vakit evvel cezamı kabullenmiştim ama sonra mecruh kalbimin, yokluğuyla yaşayamayacağı Grace'i buldum. Peki, aşk her şeyin ilacı olabilir mi? Bir laneti kırması hakikaten olası mü?
Makedonyalı Julian
"Kenyon'ın yapıtları ayrıntılı, ironik, seksi ve nihayet derece yaratıcı."
-The Boston Globe
Aşk Kölesi Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Sherrilyn Kenyon kitaplarını gör ->

Benzer kitaplar

Mahrem – Elif Şafak – Online Kitap Oku

yakutlu

Acımak

yakutlu

Agatha Christie – Filler de Hatırlar (Roman Özeti)

yakutlu

Yorum Yap