Roman

Aşk Kölesi – Sherrilyn Kenyon Online Kitap Oku

Aşk Kölesi – Sherrilyn Kenyon ekitap

Aşk Kölesi kitabı hakkında bilgiler:

Sherrilyn Kenyon'un Aşk Kölesi isimli kitabı 400 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Aşk her şeyin ilacı olabilir fakat iki bin senelik bir laneti ortadan kaldırabilir mi?
Sevgili okuyucularım,
Bir kadınla döşek odasında hapis kalmak muhteşem bir şey. İki bin yıldan uzun bir süre, yüzlerce döşek odasına hapsedilmekse pek hoş değil. Sonsuza kadar bir kitabın içinde aşk kölesi olarak kalmakla lanetlenmek, Spartalı bir savaşçıyı dahi mahvedebiliyor.
Bir Aşk kölesi olarak kadınlara dair her şeyi biliyorum. Onları nasıl etkileyeceğimi, onlara nasıl dokunacağımı ve en önemlisi, nasıl zevk vereceğimi… ama Grace Alexander'ın fantezilerini gerçekleştirmek için dünyaya çağrıldığımda, beni bir aşk kölesi olarak değil, azap dolu geçmişe sahip bir erkek olarak görebilen bir kadınla ilk defa karşılaştım. Beni döşek odasından çıkarıp bana dünyayı gösterme zahmetine giren bir yalnızca o oldu. Bana tekrar sevmeyi öğretti.
Ama Ben sevmek için yaratılmadım. Ebediyete kadar sevgisiz kalmakla lanetlenmiştim. Bir komutan olarak uzun vakit evvel cezamı kabullenmiştim ama sonra mecruh kalbimin, yokluğuyla yaşayamayacağı Grace'i buldum. Peki, aşk her şeyin ilacı olabilir mi? Bir laneti kırması hakikaten olası mü?
Makedonyalı Julian
"Kenyon'ın yapıtları ayrıntılı, ironik, seksi ve nihayet derece yaratıcı."
-The Boston Globe
Aşk Kölesi Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Sherrilyn Kenyon kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Beni Aşka İnandır – Nurdan Keleş – Online Kitap Oku

yakutlu

Savaşçı Varis – Cinda Williams Chima Online Kitap Oku

yakutlu

Gözyaşı Konağı – Şebnem İşigüzel – PDF ve Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy