Roman

Aşka Şeytan Karışır – Hande Altaylı Online Kitap Oku

Aşka Şeytan Karışır – Hande Altaylı ekitap

Aşka Şeytan Karışır kitabı hakkında bilgiler:

Hande Altaylı'nın Aşka Şeytan Karışır isimli kitabı 208 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Çevremize baktığımızda hiç ummadığımız insanlardan yine hiç ummadığımız hareketlerle karşılaşırız. Bu sıradan hatta iyi denebilecek insanlar nasıl olur da şeytana uyarlar. Şeytan özelikle bu masum insanları aşkla avlar. Aslı da o sıradan masum insanlardan biriydi. Şimdiye kadar ki mütevazi hayatında kimse Aslı’nın teyzesinin sevgilisine kapılacağını ön göremezdi. Üstelik Ömer evliydi ve Aslı’nın teyzesiyle yasak bir aşk yaşarken olaya Aslı 3. Biri olarak dahil oldu. Bu durum hem aslı hemde çevresi için bir felaketti. Artık Aslı’nın tek çaresi kaçmak ve uzaklaşmaktı. Uzun yıllar sonra aslı geri döndüğünde artık geride yaptığı hataların bir saçmalık ve tekrarının imkansız olacağını düşünürken karşısına tekrar çıkan Ömer, Aşka yine şeytanı karıştırmıştı.
Sıradan insanlar yoldan çıkmaz, en masumlar günahkâr olmaz, iyiler kötülük yapmazdı; eğer aşka şeytan karışmasaydı… Gençliğin verdiği cesaretle zor bir aşkın içine gözü kapalı giriverir Aslı.
Toplum Kurallarını, ahlakı, vicdanı, ayıbı bir kenara atarak, teyzesinin sevgilisi Ömer’e kaptırır kalbini. Sevgilisinin evli olması bile umurunda değildir ilk başlarda. Ama kıskançlık, sorgulamalar, hayaller ve hayal kırıklıklarının ardından çareyi kaçmakta bulur. Yıllar sonra, artık olgun bir kadın olduğunu sandığında, Ömer tekrar çıkar karşısına.
Aşka Şeytan Karışır Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Hande Altaylı kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Bir Çift Yürek – Marlo Morgan – Online Kitap Oku

yakutlu

Ibn Sina Dogumunun Bininci Yılı Armaganı

yakutlu

Gezgin – Alexandra Bracken – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy