Aşkın Ateşi – Rita Hunter Online Kitap Oku

Aşkın Ateşi - Rita Hunter
Aşkın Ateşi – Rita Hunter ekitap

Aşkın Ateşi kitabı hakkında bilgiler:

Ateş Dizisi #1Rita Hunter'in Aşkın Ateşi isimli kitabı 478 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Bazen fedakarlığı dozajında yapmamız gerektiğini bize gösteren Isabella ta bir arkadaşlık anıtıydı. Yakın arkadaşlarından olan Fredy'i sevgilsi haince ayrılmış hemen hemen peşinden başka bir sevgili edinmişti. Bu vaziyeti Isabella anlatan Fredy için hemen bir hal çaresi buldu. Kendisi bu adamın nişanlısı gibi davranacak ve adamı terk eden kızın ve yeni sevgilisinin yanında onları kıskandıracaklardı. Kuramda işler gibi duran fikri hemen pratiğe döktü ancak işler bir müddet sonra karışmaya başladı fakat bu kötü bir karışıklık değildi.
Suçsuz bir tasarı kimsenin canını yakmazdı değil mi?
Isabella Gwen Sullivan kadar fedakâr bir kızın arkadaşı için yapmayacağı hiçbir şey yoktu. Ancak sağduyu konusundaki genel meselesi bazen ipin ucunu kaçırmasına kapı aralayabiliyordu. En yakın arkadaşı Fredy deli gibi sevdiği Vivian tarafından hiçbir sebep yokken ayrılınmış, üstüne üstlük onun Henfield Kontu Adrian Eaglestone ile nişanlandığı haberini almıştı. Bu vaziyette o kıza ve nişanlısına iyi bir ders vermek kaçınılmazdı. Böylelikle Isabel ve Fredy bir hafta sürecek olan Henfield yaz balosuna katılmanın bir yolunu buldular. Planları kolaydı… Balo süresince yeni evli bir çift gibi davranacaklar, bu sayede kıskandırma silahının eşsiz gücünü Vivian üzerinde tecrübe edeceklerdi.
Her şey mükemmel olabilirdi…
Tabii işler düşündükleri gibi gitseydi…
Adrian tekrar âşık olabileceğini hissediyordu… Ananesel Henfield yaz balosunda güzeller güzeli Vivian ile nişanlarını kutlayacaklar ve cemiyetin takdirini kazandıkları kusursuz beraberliklerini duyuru edeceklerdi. Ne var ki işler düşündüğü gibi gitmedi. Baloya katılan yeni evli garip çift hayatlarına fırtına gibi girdiğinde yapabildiği tek şey önce rüzgâra kapılmak, sonra da o rüzgârı kendi lehine çevirmek oldu. Ödenmesi şart olan bedeller biraz ağır fakat son derece adildi. Neticede bu olayda kimse pek suçsuz değildi. Bilhassa de küçük yalanıyla ortalığı karıştıran Isabel'in masumiyetle uzaktan yakından hiçbir alakası yoktu…
Aşkın Ateşi Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Rita Hunter kitaplarını gör ->

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Cutler Ailesi Serisi – V. C. Andrews – Online Kitap Oku

yakutlu

İyi Hissetmek – David Burns – Online Kitap Oku

yakutlu

Aşka Veda – Can Dündar – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy