Roman

Ateş Rüzgarı Üçlemesi Serisi – William Nicholson – Online Kitap Oku

William Nicholson / Ateş Rüzgarı Üçlemesi Serisi / PDF – EPUB / 3 eKitap

Manth halkı uzun yıllardır Manth’ların himayesi altında kölelik hayatı sürmüşlerdir. Bu süreçte bir çok insanlarını kaybetmişlerdir. Artık bu duruma bir dur demek vakti gelince kendi bağımsızlıklarını ilan etmek üzere bulundukları yerden ayrılmaya ardından toparlanıp savaşmaya hazırlanmak üzere Halth önderliğinde yola koyulmuşlardır. Fakat bu yol öyle sıradan bir mesafe olmadığı gibi fırtınalar, kar ve soğuk’tan yolun yarısına bile gidecekleri malümdür. Fakat Manth’lar Halth’a güvenmektedir. Ayrıca annesi ve iki kardeşi de ona sonuna kadar destek olacaktır. Fantastik bir kurguya sahip bu roman üçlemesine bayılacaksınız.

Ateş Rüzgarı Hakkında

Ateş Şarkısı

Ateş Şarkısı, anayurtlarına ulaşmak için yola düşen tutsak Manth halkının destanıdır.

Açlık, kar fırtınası ve acımasız Morahlılara karşı onların tek kurtarıcıları anne Ira Hath’tır. Ancak o da bu yolculukta zayıf düşmüştür.

Kestrel, annesi Ira Hath zayıf düşmüşken anayurda ulaşmanın ne zorluklar getireceğini bilmektedir. İkiz kardeş Bowman ise gizemli Albrad’dan öğrendikleriyle kendini halkının kurtuluşuna adamak üzere hazırlanmaktadır.

Bu arada Ateş Rüzgârı, yaşama umudunun önünde hızlanarak esmektedir.

Ateş Rüzgarı
İmparatorluğun acımasız askerlerinin saldırısına karşı koyamadan Aramanth alevler içinde kalırken, halk köle olarak uzun bir yürüyüşe çıkarılır. Kentin düşmesinden sonra birbirinden haber alamayan Kestrel ve Bowman intikam için yemin ederler. Ancak önce İmparatorluğun sırrını öğrenmek zorundadırlar.

Rüzgar Çalgısı
Okuldan nefret ediyorum! Derecelendirmeden nefret ediyorum! Daha yükseğe ulaşmak istemiyorum! Daha çok çalışmayacağım! Yarının bugünden daha iyi olması için çaba göstermeyeceğim! ‘Büyük Sınav’dan nefret ediyorum!

Etrafı duvarlarla çevrili kent devleti Aramanth’da sınavlar her şeydir. İnsanların yaşamı, sınavlardaki başarılarına göre belirlenmektedir. Aramanthlı genç bir kız olan Kestrel Hath bu sisteme başkaldırınca Başmüfettiş ailesini en ağır cezaya çarptırır. Kestrel, ailesi için bir çıkış yolu ararken, rüzgar çalgısının sırrını öğrenir ve ikiz kardeşi Bowman’la birlikte, Aramanth’ın geleceğini tehdit eden korkunç gücün kaynağına doğru zorlu bir yolculuğa çıkar.

Ateş Rüzgarı Üçlemesi PDF Serisi

#1 – Rüzgar Çağrısı Online Kitap Oku

#2 – İmparatorluğun Köleleri Online Kitap Oku #3 – Ateş Şarkısı Online Kitap Oku Ateş Rüzgarı Üçlemesi EPUB Serisi

#1 – Rüzgar Çağrısı Online Kitap Oku

#2 – İmparatorluğun Köleleri Online Kitap Oku #3 – Ateş Şarkısı Online Kitap Oku

Ateş Rüzgarı Üçlemesi Tek Link PDF ve ePUB İndir

Benzer İçerikler

Daniel Defoe – Robinson Crusoe (Roman Özeti)

yakutlu

Beyinsiz! – Bahtiyar Kürklü – Online Kitap Oku

yakutlu

Bana İkimizi Anlat – Ahmet Batman – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy