Roman

Ben Masumum – Kübra Oktay Online Kitap Oku

Ben Masumum – Kübra Oktay ekitap

Ben Masumum kitabı hakkında bilgiler:

Kübra Oktay'in Ben Masumum isimli kitabı 456 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Ahmet Ateş Mirzan
Kayra Candan
İntikamın en keder halini okumaya amade mısınız?
Ahmet ve Kayra sevmişlerdi bir birlerini delicesine. Her ikisine de sorsan aşkın için ölür müsün? diye tereddütsüz bir evet alırdınız. Fakat intikam hissi aşktan dolayısıyla da ölümden dahi ağır basarmış. Ama Aşk öyle yabana atılır bir his değil nefretten daha aciz gibi görünse de ondan fazla daha süratli filizlenir, bitti dediğiniz yerden başlardı.
İşte Ahmet ve Candan’nın intikam ve aşk senaryosu buda fakat kazanan yan olmayacak şayet kazanan intikam olursa. şayet aşk kazanırsa her iki tarafta kazanacak. Fakat bu ikili bunun farkında olmaksızın kaybetmeye oynayacaklar.
Hüzün, yağmur gibi çiselerken gözlerinden, ellerini karnında birleştirip derin bir soluk aldı. Oturduğu psikiyatr koltuğundan azıcık daha kaydı ve kelimeler gözyaşları eşliğinde döküldü dudaklarından.
“Çünküsü Yok doktor. Ahmet Ateş Mirzan’ı sevmenin çünküsü yok! ”
“Onca şeye karşın mi?”
“Onca şeye rağmen!”
Ateş Mirzan kaybetti! Ruhunu, bedenini, kalbini, her şeyini! Ölümdü kadının yokluğu adama! Ve adam her gün canlı canlı öldü yoklukta! Aldığı soluk haram, yürüdüğü adım mekruhtu! Günaha battı her şey! Ve en küçük bir umut ışığı dahi kalmadı gelecekten! Çünkü intikam bitmiş, ışıklar kapanmıştı!
Ben Masumum Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Kübra Oktay kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

İyi Düşün Doğru Karar Ver

yakutlu

Zevk ve Acı – Karina Halle – Online Kitap Oku

yakutlu

Dollanganger Ailesi Serisi – V. C. Andrews – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy