Ekitap, ekitap indir
Roman

Ben Masumum – Kübra Oktay Online Kitap Oku

Ben Masumum – Kübra Oktay ekitap

Ben Masumum kitabı hakkında bilgiler:

Kübra Oktay'in Ben Masumum isimli kitabı 456 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF formatında sizlere sunuluyor.
Ahmet Ateş Mirzan
Kayra Candan
İntikamın en keder halini okumaya amade mısınız?
Ahmet ve Kayra sevmişlerdi bir birlerini delicesine. Her ikisine de sorsan aşkın için ölür müsün? diye tereddütsüz bir evet alırdınız. Fakat intikam hissi aşktan dolayısıyla da ölümden dahi ağır basarmış. Ama Aşk öyle yabana atılır bir his değil nefretten daha aciz gibi görünse de ondan fazla daha süratli filizlenir, bitti dediğiniz yerden başlardı.
İşte Ahmet ve Candan’nın intikam ve aşk senaryosu buda fakat kazanan yan olmayacak şayet kazanan intikam olursa. şayet aşk kazanırsa her iki tarafta kazanacak. Fakat bu ikili bunun farkında olmaksızın kaybetmeye oynayacaklar.
Hüzün, yağmur gibi çiselerken gözlerinden, ellerini karnında birleştirip derin bir soluk aldı. Oturduğu psikiyatr koltuğundan azıcık daha kaydı ve kelimeler gözyaşları eşliğinde döküldü dudaklarından.
“Çünküsü Yok doktor. Ahmet Ateş Mirzan’ı sevmenin çünküsü yok! ”
“Onca şeye karşın mi?”
“Onca şeye rağmen!”
Ateş Mirzan kaybetti! Ruhunu, bedenini, kalbini, her şeyini! Ölümdü kadının yokluğu adama! Ve adam her gün canlı canlı öldü yoklukta! Aldığı soluk haram, yürüdüğü adım mekruhtu! Günaha battı her şey! Ve en küçük bir umut ışığı dahi kalmadı gelecekten! Çünkü intikam bitmiş, ışıklar kapanmıştı!
Ben Masumum Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Kübra Oktay kitaplarını gör ->

Benzer kitaplar

Seni Kaybettim – Nicole Williams Online Kitap Oku

yakutlu

Fetih 1453 – Eda Bildek – Online Kitap Oku

yakutlu

Kağıt Kız – Guillaume Musso – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap