Beni Aşka İnandır – Nurdan Keleş – Online Kitap Oku

Nurdan Keleş / Beni Aşka İnandır / PDF / Sayfa: 584

Herkesin aşka ihtiyacı var ve tabi onu aşka inandıracak birine..

Özge lise yıllarında yaptığı yanlış bir aşk tercihi yüzünden şimdiye kadar kalbini dışarıya yarı yarıya kapatmıştı. Aradan çok uzun geçmişti ve bazı alışkanlıklar geliştirmişti Özge. Mesela her sabah aynı kahveyi içmek gibi. O gün bir değişiklik yapmak istedi ve farklı bir içecek aldı. Bunu yaptığına daha yudumunu almadan pişman olmuştu. Kafasını kaldırdığın da kendisini lisede yaralayan o çocuk Kaya duru veriyordu. Eve o kahveye ihanet etmeyecekti. Kaya’yı görmezden gelmeye çalışsa da artık masasındaydı üstelik -Merhaba ben yeni işinin patronu olan adamın dayısıyım. demesiyle işler çıkılmaz bir hale girdi Özge için. Oysa mutlu bir aşk hayatı iyi bir işi ve düzenli alışkanlıkları vardı. Kaya laneti ona yine musallat oldu!

Beni Aşka İnandır Hakkında

O gün yaptığı tek hata; Espresso’yu Cool Lime Refresha ile aldatmaktı. Fakat hiç ummadığı, görmek istemediği kişi de o gün karşısına çıkmıştı. Dışarıdan bakılınca ne kadar şans işi gibi görünse de, bu tam anlamıyla bir fiyaskoydu. Onunla yüz yüze olmak hayatının kıyameti, azap defterinin gün yüzüne çıkmasıydı. Liseden sonra öğrendiği gerçeklere rağmen kalbini yarı aralık bırakmış ve hep darbelere maruz kalmıştı. Kaderin kendisini sürekli lisede Kaya Yelkenci’ye verdiği büyük dersle sınadığından şüpheleniyordu. Tam hayatını yeniden rayına sokmuşken ve mükemmel bir ilişkisi varken, Kaya Yelkenci’yle bir kafede karşılaşmak tüm sinir sistemini çökertmişti ve hazmedemediği gerçeklerle yüzleşmesine sebep olmuştu. Özge’nin tek yapması gereken onu görmezden gelmekti. Ama bu fikir onun yeni patronu olduğunu öğrenmeden önce geçerliydi. Şimdi onun dayısının şirketinde çalışıyorken, adam başına yarı patron olmuşken ve kendinden nefret ediyorken tek düşündüğü şey; espressonun lanetine uğradığıydı.

Fakat gerçekte olan;
Özge Güney ayva bahçesine düşmüştü ve oranın en has meyvesini yemeye başlamıştı.

Beni Aşka İnandır Online Kitap Oku

Beni Aşka İnandır turbo İndir

Beni Aşka İnandır mail.ru İndir

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Bir Ay Günlüğü Serisi – Marissa Meyer – Online Kitap Oku

yakutlu

Ağrıdağı Efsanesi

yakutlu

Tseu Hi – Kanlı Kraliçeler – Çizgi Roman Serisi İndir

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy