Roman

Beyaza Tutsak – Ecem Altınok – Online Kitap Oku

Ecem Altınok / Beyaza Tutsak / PDF / Sayfa: 320

Aşk onun için sadece beyaza tutsak olmaktı….

Ecem Altınok tarafından yazılan yerli roman “Beyaza Tutsak” iki kardeşten birinin uyuşturucu illetinin pençesine düşmesiyle başlıyor. Oldukça iyi anlaşan ve yıllardır birbirlerinin annesi, babası ve her şeyi olan bu iki kardeşten birinin düştüğü beyaz karanlık her iki kardeşinde yollarını saptırmıştı. Hazan elinden gelen her şeyi yaparken kardeşini bu kirli beyazdan kurtarmak adına, bilmiyordu ki kendisini de bir girdap gibi çekiyordu bu beyazla siyahın savaşı. Geçilen bu beyaz kapının siyah odalarında tek tek kaybediliyordu umutlar.

Beyaza Tutsak Hakkında

Hazan ve Hakan…

Hayatın acımasız pençesine takılmış iki kardeş…. Et ve tırnak gibiydi ikisi. Birbirlerinden bir an olsun ayrılmazlardı. Ancak zamanla, büyüdükçe araya bambaşka bir engel girdi: Uyuşturucu… Bu beyaz illet kardeşinin ruhunu esir alırken hiçbir şey gelmiyordu elinden Hazan’ın. Gün geçtikçe ismi siliniyordu bu yaşamdan.

Ancak Hakan’ın başına gelenlerden sonra tekrardan yazdı baş harflerini inadına hayata. Fedakârlık kalbinde gün geçtikçe köpürdü, yerini yasak duygulara bıraktı. Araf’tayken Cennet’te, Cennet’teyken Cehennem’de buluverdi kendini. Ve bunun sebebi, kaybolduğu o safir mavisi gözlerin sahibiydi… Hazan kardeşini kurtarmak için girdiği bu yolda hiç beklemediği duygularla karşılaşıp geçmişindeki acıları başkasının karanlığında silebilecek miydi? Bu amansız oyunda beyaz siyaha mı bulana-caktı? Yoksa siyah beyazla mı buluşacaktı? Peki, beyazın yanında siyaha yer var mıydı?

Paylaşan: “BİLGE”

Beyaza Tutsak Online Kitap Oku

Beyaza Tutsak .

Benzer İçerikler

Aşk Bir Masalmış – Cindi Madsen Online Kitap Oku

yakutlu

Dünyadaki İsyanların Anlamı – Pdf İndir

yakutlu

Tehlikeli Oyunlar

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy