Roman

Bir Akdeniz Düğünü – Lynne Graham – Online Kitap Oku

Lynne Graham / Bir Akdeniz Düğünü / PDF / Sayfa: 122

Beyaz dizi kitaplarında çok görmediğimiz bir Türk’ün baş kahramanı olan “Bir Akdeniz Düğünü” romanı, oldukça dikkatinizi çekecek. Rauf hem gezi hem iş için gittiği Londra’da akşama doğru kafasını dağıtmak adına bir bara gider. Bu bar oldukça popüler bir yerdir. Orada çalışan Lily adında sarışın bir kız sürekli Bizim Rauf’u izlemektedir çünkü görür görmez ondan etkilenmiştir. Bir süre sonra bir bahane ile yanına gelerek sohbete başlar. Zamanla bir birlerinden hoşlanmaya başlarlar. Fakat bir sonra ki buluma gününde tesadüfen Rauf bu kızı bir başkasıyla görünce sinirlenir ve ardından Türkiye’ye döner. Aradan bir kaç yıl geçtikten sonra yine o ilginç tesadüf vuku bulur ve bu sefer Türkiye’de karşılaşırlar.

Bir Akdeniz Düğünü Hakkında

Uzun süren terapi seansının sonunda Doktor Megan Lowe’nin beyni zonkluyordu. Aspirin bulmak için gittiği dinlenme odasında meslektaşı Julie, elindeki gazetede Devin Kenney’in tam sayfa renkli ilânını gösteriyordu. Megan’ın anında tepesi atmıştı. Bugünlerde Devin’i öyle çok düşünüyordu ki, bir de onun hakkında konuşmak akıl ve ruh sağlığı için hiç de iyi değildi.

Lily Harris, garson olarak çalıştığı Londra’nın ünlü barlarından birinde Rauf Kasabian’ı ilk gördüğü andan itibaren o çekici, yakışıklı ve zengin Türk iş adamının etkisi altına girmişti.
Rauf da Lily’den etkilenmişti ancak onu başka bir erkekle bir otelden çıkarken görünce kıskançlıktan çılgına dönerek, aşkını kalbine gömüp Türkiye’ye dönmüştü.
Üç yıl sonra Türkiye’de yeniden karşılaştıklarında ikisi de zamanında içlerini tutuşturan ateşin hâlâ yandığını fark ettiler. Rauf’un o mükemmel sarışın hakkındaki şüpheleri devam etse de onu bir daha kaybetmeyi göze alamayacaktı. O yüzden de Lily ile evlenmeye karar vermişti.

Bir Akdeniz Düğünü Online Kitap Oku

Bir Akdeniz Düğünü Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Erkek Aşkının Ötesinde – Lillian Faderman – Online Kitap Oku

yakutlu

Islam Felsefesi Kelamı ve Tasavvufuna Giris

yakutlu

İsim Şehir Artist – Yılmaz Özdil Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy