Roman

Bir Ay Günlüğü Serisi – Marissa Meyer – Online Kitap Oku

Marissa Meyer / Bir Ay Günlüğü Serisi / PDF / 6 eKitap

Seri Sıralaması
  1. 1-) CİNDER
  2. 2-) SCARLET
  3. 3-) CRESS
  4. 4-) WİNTER
  5. 5-) LEVANE
  6. 6-) UZAK YILDIZLAR

Marissa Meyer’in unutulmaz serisi 2018 yılıyla tamamen bitti. Bir kaç seneye yayılan bu seri okuyucuları resmen hipnotize etti. Bilim kurgu ve Fantastik tarzı ağır basan bu seride özellikler periler masalarından fırlayan karakterler dikkat odağı oluyor. Zaten yazarın bu kitabı bu kadar iyi yazmasının altında yatan en büyük sır ise, daha küçük bir çocukken bile peri masallarına bayılması olduğunu itiraf ediyor. Her biri bir birinden sürükleyici tam 6 e kitaptan oluşan “Bir Ay Günlüğü Serisi” romanları o kadar akıcı yazılmış kurguya sahip ki 7’den 77’ye rahatlıkla ve heyecan dolu dakikalarla okunurluk sunuyor. İlk kitap Pekin’de başlıyor Burada bir birinden farklı türlerde yaşayan varlıklar var. Bu durum zaten oldukça büyük sorunlara yol açmıyormuş gibi birde ortalığa yayılan ve dünya nüfusunu tehdit eden bir virüs ortaya çıkı verdi.

Bir Ay Günlüğü Serisi Hakkında

Marissa Meyer, Washington’ın Tacoma kasabasında doğup büyüdü. Henüz küçük bir çocukken kitaplara âşık olan Marissa, ergenlik yıllarından beri gençlik edebiyatı üzerine çalışıyor. Peri masallarına da büyük bir sevgi besleyen Marissa, gençlik günlerinden beri bu masalları yeniden kurguluyor ve bu tutkusundan da vazgeçecek gibi görünmüyor.

Gelecekte bile, hikâye “bir varmış bir yokmuş” diye başlıyor… İnsanlarla androidlerin yan yana dolaştığı Yeni Pekin’e hoş geldiniz. Her ne kadar birlikte yaşamayı başarsalar da türlerin dostluğu sanıldığı kadar kolay değil. Ölümcül bir veba insan nüfusunu tehdit ediyor. Ay İnsanları, Dünya’yı uzaydan izleyerek doğru zamanı kolluyor. Kimse Dünya’nın kaderinin tek bir kıza bağlı olduğunun farkında bile değil…

Becerikli bir mekanik ustası olan Cinder, herkesten saklasa da aslında bir sayborg. Üvey annesinin hakaretleri yetmezmiş gibi şimdi bir de üvey kardeşinin hastalanmasından sorumlu tutuluyor. Yakışıklı Prens Kai’in hayatına girmesiyle birlikte, Cinder birden kendini gezegenler arası bir anlaşmazlığın ortasında buluveriyor. Sorumluluk ve özgürlük, sadakat ve ihanet arasında kalan Cinder, Dünya’nın geleceğini koruma altına almak için önce kendi geçmişinin sırlarını açığa çıkarmak zorunda… Yeniden kurgulanmış bu masalda Külkedisi ile tekrar tanışmaya ne dersiniz?

CİNDER Online Kitap Oku

SCARLET Online Kitap Oku

CRESS Online Kitap Oku

WİNTER Online Kitap Oku

LEVANE Online Kitap Oku

LEVANE Online Kitap Oku

UZAK YILDIZLAR Online Kitap Oku

<<Tek Link<<

Bir Ay Günlüğü Serisi Tek Link Turbo İndir

>>Alternatif<<

Bir Ay Günlüğü Serisi Tek Link mail.ru İndir

Benzer İçerikler

Tutsak – Monica McCarty – Online Kitap Oku

yakutlu

Evreni Yöneten Dört Yasa – Peter Atkins – Online Kitap Oku

yakutlu

Kürtaj – Richard Brautigan – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy