Bitmemiş Öyküler – J. R. R. Tolkien Online Kitap Oku

Bitmemiş Öyküler - J. R. R. Tolkien
Bitmemiş Öyküler – J. R. R. Tolkien ekitap

Bitmemiş Öyküler kitabı hakkında bilgiler:

J. R. R. Tolkien’in Bitmemiş Öyküler isimli kitabı 755 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Efsane fantastik yazar J.R.R. Tolkien’nin ölümünden uzun bir müddet geçmesine karşın hali hazırda aktüel kitapları çıkmaktadır bunun sebebi ise J.R.R. Tolkien sahiden derin ve çok istikametli bir kişilikti, bir hikayeyi yazarken bir yandan onun sonunu ve başını başka bir yerlere not ederdi binlerce sayfa çalışma metni olan yazarın neden bu kadar iyi olduğunu buradan anlayabiliyoruz. Şimdi ise hali hazırda J.R.R. Tolkien’nin kitaplarının çıkma sebebi yazarın erkek çocuğu olan Christopher Tolkien’dir. Babasının notlarını uzun müddet inceleyip derleyip toplamış ve hali hazırda kitap olarak piyasaya sürmektedir.
Bitmemiş Öyküler İle ilgili:Bitmemiş Öyküler, Tolkien’in Orta-Dünya efsanesinin çok ehemmiyetli bir parçasıdır. Bilhassa Yüzüklerin Efendisi, Silmarillion ve Hobbit kitaplarını okuyan Tolkien hayranlarının dikkatini çekecek bu kapsamı geniş çalışma, yazarın yaşarken bitiremediği fakat erkek çocuğu Christopher Tolkien’in kendi notlarıyla sunduğu bir yapıt.
Bitmemiş Öyküler, Orta-Dünya’nın Birinci Çağı ile Yüzük Savaşı’nın bitişi arasındaki vakte ait öyküleri kapsıyor. Çöküşü öncesindeki uzun çağlardan Númenor ile ilgili günümüze kalabilen tek öykünün yanı sıra, Palantíri ve Amroth Efsanesi de yeniden Bitmemiş Öyküler arasında anlatılıyor
Bitmemiş Öyküler Online Kitap Oku Bitmemiş Öyküler Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer J.R.R Tolkien kitaplarını gör ->

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Azil – Hakan Günday Online Kitap Oku

yakutlu

Bütün Güzel Çocuklar Şüpheli – Umay Umay Online Kitap Oku

yakutlu

Budala – Dostoyevski – PDF ve ePUB İndir

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy