Roman

Bostwick – Marie Bostwick – Online Kitap Oku

Marie Bostwick / Pamuk İpliğinden Hayaller – Bostwick Serisi 1 / PDF / Sayfa: 399

Umutların asla kaybedilmemesi gerekti, en çıkmaz sokakta bile aniden bir kapı açılabileceğini bizlere gösteren bir roman. Evelyn adında ki genç kadın hep hayatın ona yüklediği sorumluluk ve yoklukla mücadele ederek yaşamıştır. Artık kırılmış bir kalbi, umutsuz bir hayatı varken son anda iyi bildiği Kırkyama işletme işi için bir kasabada dükkan tutar. Bu dükkan gerçekten onun hayatını değiştirecektir. Ama ona yardımcı olan bu kasabada edindiği 3 kadındır.

Pamuk İpliğinden Hayaller Hakkında

En fazla hasar görmüş, parçalanmış bir kalpte bile yeşermeyi bekleyen bir umut vardır daima… Hayat dediğimiz bu inişli çıkışlı yolculukta, düştüğümüzde bizi elimizden tutacak melekler bulunur. Bu melekler, kâh birlikte güldüğümüz kâh birlikte ağladığımız dostlarımızdır. Umut kapısını birlikte aralayan dört kadın…

Evelyn Dixon’ın tek hayali, yaşamın sahteliğinden sıyrıldığı bir yerde kendine yeni bir yol çizmek ve yapmayı çok sevdiği kırkyama işi üzerine bir dükkân açmaktır. Başlangıçlar her zaman zordur ama bu başlangıçlar yeni dostluklarla anlam kazanır. İşte tam bu noktada Evelyn’in karşısına, taşındığı kasabanın ileri gelenlerinden Abigail Burgess, annesinin ölümünden dolayı teyzesi Abigail’ı suçlayan Liza ve kendini kariyer yapmaya odaklayan Margot çıkar.

Adeta bir kırkyama gibi eğri büğrü hayat kumaşını birleştirecek olan bu dört kadın, kendini keşfetmekle kalmayıp Pamuk İpliğinden Hayaller işleyecektir.

Pamuk İpliğinden Hayaller Yorumlar

“Oldukça yetenekli bir yazar… Yükselişini izlemeye hazır olun!”
-Debbie Macomber-

Pamuk İpliğinden Hayaller Online Kitap Oku

Pamuk İpliğinden Hayaller .

Benzer İçerikler

Yasak Elma – Müjde Aklanoğlu Online Kitap Oku

yakutlu

Sıradışı Üçlemesi – Turgay Güler

yakutlu

Bay Mükemmel – Aşkın Nur Karataş – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy