Roman

Bu Arada… – Denise Deegan Online Kitap Oku

Bu Arada… – Denise Deegan ekitap

Bu Arada… kitabı hakkında bilgiler:

Denise Deegan'in Bu Arada… isimli kitabı 344 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Alex çok sevdiği annesini kaybedince üzerine oldukça araları iyi olan babası da kendi kabuğuna çekilir. Bu durumda iyice yalnız kalan genç kıza birde babası bakıcı tutunca Alex iyice çıldırır. Bu sırada sadece aile meselesi değil aynı zamanda gönül meselelerde oldukça sıkıntılıdır Alex’in. Sınıf arkadaşı David’den uzun süredir hoşlanan kız artık ondanda umudu kesmiştir. Bu sefer David onun peşine düşer fakat Alex artık kararını vermiştir bundan sonra onu kimse üzemeyecektir. Fakat gönül ferman dinlemez ve aralarında yakınlaşma başlamaya başalar.
Alex annesinin ölümüyle birlikte aynı zamanda babasını da kaybeder. Babası kendini tamamen işine verir ve Alex’le ilgilenmeleri için insanlar tutar. Bu Alex’i deli eder. Ancak Alex’i deli eden tek kişi babası değildir. Bir de sınıf arkadaşı yakışıklı David McFadden vardır. Alex’e yardım edebilecek tek kişi oyken kılını kıpırdatmayan David McFadden artık Alex’e yardım etmeye karar verdiğinde Alex onun yardımını istemez. Artık kendini korumak için kimseye güvenmemeye karar vermiştir. Bu arada beklenmedik bir aşk kapıdadır.
Bu Arada… Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Denise Deegan kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Cerrah – Tess Gerritsen Online Kitap Oku

yakutlu

Rome – Jay Crownover Online Kitap Oku

yakutlu

Providence Üçlemesi – Jamie McGuire – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy