Roman

Çöküş ve Yükseliş – Leigh Bardugo Online Kitap Oku

Çöküş ve Yükseliş – Leigh Bardugo ekitap

Çöküş ve Yükseliş kitabı hakkında bilgiler:

Leigh Bardugo'nun Çöküş ve Yükseliş isimli kitabı 416 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Hangisi kazanırsa dünyaya yargıç olacak mutlak güçte o olacaktır. Alina, karanlığın efendisine karşı verdiği nihayet savaştan kocaman bir vuruş alarak saklanmak zorunda kalmıştır. Saklandığı derinliklerde takviye edenler olsa da güneş olmaksızın Alina’nın gücünün yerine gelmesi olabildiğince güç. Neyse ki ona takviye eden ve ışığın kazanmasını isteyen insanlar mevcut yanında fakat bu insanları da karanlık tutsak alınca ne olacak? Şimdi işler daha güç Ateş kuşu bulunmalı ya sonrası ya çöküş ya yükseliş!
Hepimiz ölürüz fakat herkez bir erek uğruna ölmez Güneşin Elçisi Alina, Karanlıklar Efendisi’yle yaptığı nihayet savaştan mağlubiyetle ayrıldıktan sonra yeraltındaki tünellere, ak Katedral’e sığınır. Olabildiğince zayıf düşmüştür ve güneş ışığı olmadığı için gücünü de çağıramamaktadır.Tek çare, eski haline kavuşana kadar Apparat’ın dediklerini yapmaktır. Malyen ve Grishaların saklı bir planla Apparat’ı denetim altına alması,Güneşin Elçisi adına mücadeleyi daha da zora sokar. Alina’nın şimdi, Karanlıklar Efendisi’ni alt etmesi için şart olan yalnızca gücün anahtarı olan ateşkuşunu bulması gerekmektedir. Peki onu bulup üç büyüteci bir araya getirdiğinde, Karanlıklar Efendisi’yle yüzleşerek Karanlıklar Diyarı’nı yok edecek kadar güçlü olabilecek midir?
“Serinin üçüncü kitabı Çöküş ve Yükseliş’te, uzun süre akıllardan çıkmayacak ve soluk kesen bir sona imza atılmış. Mutlaka olağanüstü.”
-Amazon-
“Karakterlerin Her biri kusursuz bir gerçekliğe sahip. Bu seriyi okunası kılan sebeplerden biri de işte bu.”
-Booklist-
“Bardugo Serinin müşterilerini mutlaka hayal kırıklığına uğratmayacak bir fantastik serüvenle daha karşımızda.”
-Los Angeles Times-
Çöküş ve Yükseliş Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Leigh Bardugo kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Yeşil Gölge

yakutlu

Ramses, Kadeş Savaşı Kitap

yakutlu

Liman Caddesi – Debbie Macomber – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy