Roman

Çöpçatan Serisi – Candace Camp – Online Kitap Oku

Candace Camp / Çöpçatan Serisi / PDF / 4 eKitap

Bir birinden çekici tam 4 ekitaptan oluşan “Çöpçatan Serisi” tüm romantik severler için.

İlk kitapta umutsuz ve yaşı geçmek üzere olan Woodley adında kadını konu ediniyor. Artık gönlüne göre bir erkek bulamadığı için umutlarını yitiren Woodley aniden hiç tahmin etmediği bir şekilde sosyetenin zengin yakışıklılarından birinin dikkatini çeker. Bir lord olan Dominic aynı zamanda skandallara imza atan bir çapkındır. Fakat Woodley’i ilginç bir şekilde gönülden arzulamaktadır. Tutkulu sıcak bir seri arıyorsanız aşk ve ihtiras dolu, oyunlar oynanan çekici bir seri sizlerle.

Çöpçatan Serisi Hakkında

Artık pek de genç sayılmayan ve evlenmeye dair bütün ümitlerini yitirmiş Constance Woodley, Londra sosyetesinin parlayan yıldızlarından birinin kendisinden hoşlanabileceğine ihtimal dahi vermezdi. Ama koruyucusunun rehberliğinde, Lord Dominic Leighton gibi yakışıklı ve çekici bir çapkının bile dikkatini çeken büyüleyici bir yaratığa dönüşmüştü.

Sosyetenin şaşkın bakışlarının arasında, bu “sıradan” kız ve hovarda vikont evlilik pazarının kalpsiz düzeninde bile, aşkın bütün bahisleri yerle bir edeceğini herkese göstereceklerdi.

“Unutulmaz karakterler yaratmasıyla tanınan Candace Camp, geleneksel olay örgülerini okurlarının kalbine dokunan romanlara dönüştürmeye devam ediyor.”
-Romantic Times BOOKreviews

“Camp yine hem tarihî romans hayranlarını tatmin edecek, hem de içindeki bazı öğelerle modern romans takipçilerini kendine çekecek, ustalıkla yazılmış bir romansa imza atmış.”

Çöpçatan Serisi

Aşk Engel Tanımaz 1 Online Kitap Oku

Söz Dinlemez Kalbim 2 Online Kitap Oku

Aşk Hiç Bitmez 3 Online Kitap Oku

Kalp Asla Unutmaz 4 Online Kitap Oku

Paylaşan “İlknur“

Benzer İçerikler

Yaban Ailesi – Matt Whyman – Online Kitap Oku

yakutlu

Ibn Sina Kitabu’s Sifa: Fizik 2

yakutlu

Yorgun Mayıs Kısrakları

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy