Roman

Cutler Ailesi Serisi – V. C. Andrews – Online Kitap Oku

V. C. Andrews / Cutler Ailesi Serisi – Çatı Serileri 2 /

 

V.C. Andrews’in ölümünden sonra notlarıyla yazılan Çatı Serilerinin 2 ve son ayağı “Cutler Ailesi Serisi ”

İlk serinin namından dolayı en çok satılan serileri arasında 2. sırayı da kapmıştır. Konu olarak ilk kitap Dawn adında derslerinde başarılı zeki ve güzel bir hayatı olan kızın annesinin zamansız ölümünden sonra yerleştiği bir ailenin karanlık sırlarının ortasında kalmasını konu edinmektedir. Arından çatıda ki sırlar bir bir ortaya çıkarken koru ve gerilim dolu anlar satırdan içinize işlemeye başlar.

Cutler Ailesi Serisi Hakkında

“Dawn” seven, sevilen, mutlu bir genç kız, başarılı bir öğrencidir. Ailesinde ağabeyi Jimmy kendisine yakın ilgi göstermektedir. Ayrıca okulun en yakışıklı öğrencisi Philip ile ilgili tatlı hayalleri vardır.
Annesinin ani ölümü ile bu mutlu dünya yıkılıverir. Genç kız korkunç bir şoktan sonra okulundan ayrılır ve bir ailenin yanına gelir. Ama aslında gizli günahların oluşturduğu kötü bir ağın ortasına düşmüştür.
Masumluğunu kaybeden ve gururu kırılan Dawn, bir yandan ağabeyini bulmak için umutsuzca çabalarken öte yandan ailesinin yaşamını sonsuza dek etkileyecek olan iftiralarla uğraşmak zorunda kalır.

Cutler Ailesi Serisi Online Kitap Oku

Çatıdaki Nefes Online Kitap Oku
Çatının Sırları Online Kitap Oku
Çatıdaki Çığlık Online Kitap Oku
Çatıdaki Fısıltılar Online Kitap Oku
Çatının Karanlığında Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Rothschild Hanedanlığı

yakutlu

Aşkın Diyalektiği – Rasim Özdenören Online Kitap Oku

yakutlu

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları Serisi – John Perkins – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy