$ s

Deha – Marie Lu Online Kitap Oku

Deha - Marie Lu
Deha – Marie Lu ekitap

Deha kitabı hakkında bilgiler:

Marie Lu'nun Deha isimli kitabı 360 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
İlk kitabının getirdiği sesle uzun bir süre geçmeden serisinin 2. Kitabı “Deha” bütün hızıyla devam ediyor. June, cumhuriyetin kendine oynadığı oyunları öğrendikten sonra hasım sandığı Day’la müttefik olur ve bu yozlaşmış idaresi yıkmaya ant eder. Bu sırada seçmen Primo ölmüştür. Bu vaziyet isyancıları azıcık rahatlatmış olsa da fazla geçmeden oğlu Anden’in yerine geçeceği öğrenmişlerdir. Day ve june’da isyancılar onlara katılmak için bir şart sunarlar. Yeni seçmen Anden’i öldürmek zorundadır. Bunu kabul eden ikili suikast için gittikleri cumhuriyete tanıştıkları Anden onları şaşırtır. Çünkü bu yeni seçmen babası gibi değildir aksine onun yozluklarını silmek istemektedir. Şimdi 2 küme ortasında kalan June ve Day tercih yapmakta zorlanacaklardır.
Ustaca Tasarlanmış Bir Dünya, Siyasi Oyunlar Ve Bir Entrika Ağı… Efsane’nin soluk Kesici Devam Kitabı
June ile Day’in mecruh bir durumda Cumhuriyet’ten firar etmelerinin üzerinden yedi gün geçmiştir. Bu sırada en akla gelmeyecek şey gerçekleşir:
Seçmen Primo ölür ve yerini oğlu Anden alır. Cumhuriyet kaçınılmaz bir biçimde kaosa sürüklenirken ikili, Day’in erkek kardeşini kurtarmak ve onları Koloniler’e götürmek için takviye etmeye gönüllü bir küme Vatansever isyancıyla güçlerini birleştirir. Ancak Vatanseverlerin bir talebi vardır: June ve Day yeni Seçmen’e suikast düzenlemelidir.
Bu Eylem, uluslarına değişimi getirmek ve fazla uzun zamandır susturulan bir ulusa sesini arka kazandırmak için ellerindeki yalnızca şanstır. Ancak June bu yeni Seçmen’in, babasına hiç benzemediğini ayrım ederek kararsızlığa düşer. Ya Anden yeni bir başlangıcın anahtarıysa ve Vatanseverler yanılıyorsa? Ya devrim yolu yitik vermekten, intikam almaktan ve kan dökmekten geçmiyorsa?
Deha Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer xxx kitaplarını gör ->

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Ya Hep Ya Hiç – Elizabeht Elliott – Online Kitap Oku

yakutlu

Girdap – Kod Adı C.e.y.d.a – 5

yakutlu

Yükseliş – Julie Plec Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy