Dönmek Mümkün Olsa – Marc Levy – Online Kitap Oku

Marc Levy / Dönmek Mümkün Olsa / Sayfa: 296 / PDF

Bir çok türü içerisinde barındıran her türden okuyucunun dikkatini çekecek türden “Dönmek Mümkün Olsa” dünyada en çok listelerine girmiştir.

Andrew adında hem işinde hem özel hayatında başarılı olan bir adamdır. Andrew önemli bir araştırma haberinin peşinde koşturmakla meşguldür. Henüz yeni evlendiği içinde oldukça mutludur, çünkü çok sevdiği kadını sonunda almayı başarmıştır. Sağlığına da olduça dikkat eden Andrew her sabah sporunu mutlaka yapardı. O gün de her zaman ki gibi spor kıyafetlerini giydi, ayakkabısını biraz zorlanarakta olsa giydi. Koşuya başladı fakat birisi arkadan gelerek onu bıçakladı. Andrew gözünü açtığında tam iki ay geriden başladı hayata. Evet doğru duydunuz 2 ay geriden!

Dönmek Mümkün Olsa Hakkında

Kader üzerine çarpıcı bir bakış, karmaşık insan doğasına ışık tutan usta işi bir roman…

New York Times’ın genç ve başarılı muhabiri Andrew Stilman gençlik aşkıyla yeni evlenmiş, bir yandan da hayatının en önemli haberinin izini sürmektedir. Ancak sabah sporunu yaptığı parkta bıçaklı saldırıya uğrayarak ağır yaralanır. Gözlerini açtığında zaman içinde iki ay öncesine gitmiştir, hem araştırmasını sona erdirmek hem de kendisine vahşice saldıran kişiyi bulmak için altmış günü vardır. New York’tan Buenos Aires’e kadar uzanan amansız yarış başlamıştır artık. Daha önce yaşadığı o altmış günü yeniden yaşamaya başladığında, kıskançlık ve intikam güdüleriyle onu öldürmek isteyecek insanların sayısının epeyce kalabalık olduğunu şaşkınlıkla fark eder. Peki kimdir saldırgan: Karısı Valérie mi, barda tanıştığı esra­rengiz kadın mı, çocuğu elinden alınan aile mi, yoksa ve baş belası meslektaşı Olson mu?

Romanları kırk beş dile çevrilen ve milyonlarca satan Marc Levy, dünyada en çok okunan Fransız yazar unvanını yıllardır koruyor. Gerçekle kurguyu ustaca harmanladığı, tutku, aşk, heyecan ve gerilim dolu bu romanla, okuyucuyu Keşke Gerçek Olsa’dakine benzer bir maceraya sürüklüyor bir kere daha.

Dönmek Mümkün Olsa Online Kitap Oku

Alternatif

Dönmek Mümkün Olsa Online Kitap Oku

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Aşk O Kadar Aşk

yakutlu

Eleanor Roosevelt – David Winner Online Kitap Oku

yakutlu

Mutlak Güç – David Baldacci – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy