Roman

Donmuş – Robin Wasserman

Robin Wasserman / Donmuş – Soğuk Uyanış Serisi 1

Makinenin içinde bir hayaletim…

Donmuş E Kitap

Gelecek bir tarihte geçen “Donmuş” adlı roman, Soğuk Uyanış adlı serinin ilk kitabı. Donmuş – Soğuk Uyanış Serisi 1
Lia’da diğer her kes gibi yaşamak için dünyaya gelinecek en kötü döneme denk gelmişti. Savaşlar artık son haddine gelmiş bir çok ülkede taş üstünde taş kalmamıştı. Bu kadar ağır savaşların sebebi teknolojik gelişmelerdi. Fakat yine teknolojik gelişmeler insanların hayatını sonuna kadar değiştirecek yeni ufuklarda açmıştı. Lia geçirdiği trajik bir kaza sonucu, bir şirketin projesine seçilmişti. Hayatta kalmanın tek şansı bu olduğu için Lia’nın ailesi kabul etmişti. Lia artık ruh olarak eskisi gibiydi fakat kendi değişiyle artık bir ucubeye dönüşmüştü. Bun anlamak için aynaa bakmasına gerek yoktu, diğer insanların bakışı bunu oldukça net anlatıyordu.

Donmuş Hakkında

Dünya bizim bildiğimizin çok dışındaydı. Ülkeler yanmış, nükleer saldırılar Ortadoğu’yu yerle bir etmişti. Artık teknoloji çağıydı artık insan görünümlü makinelerin çağıydı.“Yükleme”nin dünyayı değiştirmesi gerekiyordu. Yaşlanmayı ve ölümü sonlandıracak, yeni bir insanlığın doğuşu olacaktı. Lia, kazada ölmediği için minnettar olmalıydı. Yükleme onu kurtarmış ama aynı zamanda hayatını sonsuza dek değiştirmişti. Bir ucube olmakla başa çıkabilirdi. Ailesinin ve etrafındaki insanların gözlerinde gördüğü korkuyla başa çıkabilirdi ama aynaya bakmak zorunda kaldığı her defasında, en derinlerinde hissettiği duygularla başa çıkamazdı.O artık eskiden olduğu insan değildi. Belki de artık insan bile değildi…Robin Wasserman’ın dünyada büyük yankı uyandıran “Soğuk Uyanış” serisinin ilk kitabı olan Donmuş’un gizemli dünyasının kapısını aralamaya hazır mısınız?
E-Kitap

Benzer İçerikler

Temizlikçi – Paul Cleave – Online Kitap Oku

yakutlu

No ve Ben – Delphine De Vigan – Online Kitap Oku

yakutlu

Elmas Çağı – Neal Stephenson Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy