Ekitap, ekitap indir
Roman

Düşüş – Julie Plec Online Kitap Oku

Düşüş - Julie Plec
Düşüş – Julie Plec ekitap

Düşüş kitabı hakkında bilgiler:

The Originals Serisi #2Julie Plec'in Düşüş isimli kitabı 280 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF formatında sizlere sunuluyor.
Köken Vampir ailesi bin yıl önce birbirlerine bir söz verdi. Her vakit ve sonsuza dek bir arada kalacaklardı. Fakat verilen sözleri tutmak ölümsüzken dahi basit değildi.
Yıl 1766. Klaus, Elijah ve Rebekah Mikaelson kasırgada yerle bir olan şehirleri New Orleans'ı aradan geçen kırk dört sene içinde adeta yeniden inşa edip eskisinden de görkemli bir duruma getirmişlerdir. Cadılar bataklığa çekilmiş, kurtadamlarsa arkalarına bakmadan kaçıp gitmiştir. Fakat bu kadarı Klaus için yeterli değildir. O kral olmak, şehre kraliçesi ile beraber hükmetmek ister. Ve son en fazla arzuladığı şeyi gerçekleştirecek bir cadı bulur fakat cadının niyeti Klaus'u kullanarak ölmüş atalarını diriltmek ve New Orleans'ı arka almak için bir cenk başlatmaktır. Mikaelson kardeşler cadıların bu hamlesini savuşturmak için zor birliği yapsa da kesin olan bir şey vardır: Çok kan dökülecektir.
Düşüş Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Julie Plec kitaplarını gör ->

Benzer kitaplar

Orkide Evi – Lucinda Riley – Online Kitap Oku

yakutlu

Sırlar Aşka Engel Mi? – Rachel Gibson – Online Kitap Oku

yakutlu

Size Bir Sır Vereceğim – Mustafa Kaya

yakutlu

Yorum Yap