Roman

Düşüş – Julie Plec Online Kitap Oku

Düşüş - Julie Plec
Düşüş – Julie Plec ekitap

Düşüş kitabı hakkında bilgiler:

The Originals Serisi #2Julie Plec'in Düşüş isimli kitabı 280 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Köken Vampir ailesi bin yıl önce birbirlerine bir söz verdi. Her vakit ve sonsuza dek bir arada kalacaklardı. Fakat verilen sözleri tutmak ölümsüzken dahi basit değildi.
Yıl 1766. Klaus, Elijah ve Rebekah Mikaelson kasırgada yerle bir olan şehirleri New Orleans'ı aradan geçen kırk dört sene içinde adeta yeniden inşa edip eskisinden de görkemli bir duruma getirmişlerdir. Cadılar bataklığa çekilmiş, kurtadamlarsa arkalarına bakmadan kaçıp gitmiştir. Fakat bu kadarı Klaus için yeterli değildir. O kral olmak, şehre kraliçesi ile beraber hükmetmek ister. Ve son en fazla arzuladığı şeyi gerçekleştirecek bir cadı bulur fakat cadının niyeti Klaus'u kullanarak ölmüş atalarını diriltmek ve New Orleans'ı arka almak için bir cenk başlatmaktır. Mikaelson kardeşler cadıların bu hamlesini savuşturmak için zor birliği yapsa da kesin olan bir şey vardır: Çok kan dökülecektir.
Düşüş Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Julie Plec kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Ru – Kim Thuy – Online Kitap Oku

yakutlu

Siddhartha

yakutlu

Pis İşler – Diego Cajelli, Luca Rossi – Çizgiroman İndir

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy