Eleanor Roosevelt – David Winner Online Kitap Oku

Eleanor Roosevelt – David Winner ekitap

Eleanor Roosevelt kitabı hakkında bilgiler:

David Winner'in Eleanor Roosevelt isimli biyografi kitabı 64 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi, Eleanor Roosevelt'in Birleşmiş Milletler'deki olağanüstü çabaları sonucu kabul edilmiştir. Dünyadaki bütün insanların esas haklarını belirleyen otuz madde, 1948 yılında, kırk sekiz ülke yönünden onaylanmıştır.
Bu Bildirge, dünya yüzündeki tüm ülkelerde yaşayan insanların her çeşitli idare altında, karşı karşıya kalacakları davranışlar konusunda kontrol oluşturmak için yapılmıştır. İnsanların iyi ve saygın davranışlar görmesini amaçlayan bu Bildirge'nin etkisi, her geçen gün azıcık daha büyümektedir.
Elinizdeki Kitap, tek Eleanor Roosevelt'in, bu kocaman başarısından laf etmiyor. Onun tıpkı zamanda, uygar haklara, insan haklarına ve dünya barışma kendisini adayışmı anlatıyor. Eleanor Roosevelt, amerİka bİrleŞİk devletlerİ Başkanı Franklin D. Roosevelt'in eşiydi. Olduğu yerin avantajını insanlığın faydası için kullandı. Fukara insanlara muavin olmaya çalıştı. Kara toplulukları ırkçılığa karşı korudu, işsiz madencilerin yardımına koştu, öğretmenlere ve fabrika işçisi çocuklara daha yüksek ücretler sağladı.
Eleanor Roosevelt Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer David Winner kitaplarını gör ->

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Geniş Zamanlar – Ayşe Kulin Online Kitap Oku

yakutlu

Felatun Bey İle Rakım Efendi

yakutlu

Kuşatma ve Fırtına – Leigh Bardugo – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy