Roman

Erkek Fatma – Ö. R. S. – Online Kitap Oku

Ö. R. S. / Erkek Fatma / PDF / Sayfa: 272

Aşk kaç beden giyer bilmiyorum ama içinde Rüya varsa en azından bir 42 giyer bence

Yine bir Wattpad fenomeni yazar ile karşınızdayız. Ö. R. S. kısaltmasını kullanan yazardan sürükleyici bir “Erkek Fatma” romanı. Aşktan ve dişilikten oldukça uzak bir kızın aşık olduktan sonra ki amansız çabasını konu edinen roman oldukça bizden. Aşkın insana neler yaptırıp ne kadar değiştirebileceğini zevkle okuyacakğınızı umuyoruz.

Erkek Fatma Hakkında

Hayatım; okulun kantini kadar kazık, Léon’un Sevginin Gücü olarak çevrilmesi kadar saçma, Final filmlerinin iki parta bölünmesi kadar sinir bozucu,Ve tuzlu çekirdek kadar bağımlılık yapıcıydı. Bendeniz daha Urfa ve Adana dürümü karıştıran, oyunları ve animeleriyle mutlu olabilen, ‘Yiyin gari.’ sözünü ilke edinen, erkek olacakken kız olarak doğmuş bir insancıktım. Ve şimdi, âşık olduğum kişinin kalbini çalmak için ona dişine takılmışçasına yapışacak ve en umulmadık yöntemlere başvuracaktım. Tek sorun üç can hakkımın olmamasıydı.

Kitabı Paylaşan “BİLGE”

Erkek Fatma Online Kitap Oku

Alternatif Link

Benzer İçerikler

Pür Serisi – Julianna Baggott – Online Kitap Oku

yakutlu

Savaşta Ne Yaptın Baba? – Can Dündar Online Kitap Oku

yakutlu

Yanlış Yatak – Katee Robert – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy