Roman

Fizik – Kullanım Kılavuzu – Michael Brooks – Online Kitap Oku

Michael Brooks / Fizik – Kullanım Kılavuzu / Sayfa: 240 / PDF – EPUB

Simon Blackburn’un katkılarıyla hazırlanmış Fiziğin şimdiye kadar ki en önemli keşiflerinden yolla çıkılarak adeta sihirli bir dünyanın kapıları aralanıyor. Varlığımızı ve çevremizde var olanları anlamlandırmada bizde kılavuzluk eden fiziğin her yönüne bu kitapla ulaşabileceksiniz.

Fizik – Kullanım Kılavuzu Hakkında

Mühim Meseleler… Kafa Kurcalayan Sorular… Yalın Cevaplar!
Dünyayı bilim ve felsefeyle yargılamanın dayanılmaz hafifliği!
Bu kitap dizisi Bilim ve Felsefe’nin hayli mühim meseleleri üzerine okumanın, kafa yormanın zorluğuna dair oluşmuş efsaneyi yerle bir ediyor.
Günümüzün en önemli filozoflarından sayılan Simon Blackburn editörlüğünde hazırlanmış Kullanım Kılavuzu dizisi okurun gündemine tarih boyunca insanların aklını kurcalamış temel felsefi ve bilimsel meseleleri taşıyor. Bu meselelere en büyük düşünürlerin verdiği kadim ve güncel cevapları sunuyor.
Michael Brooks, Fizik: Kullanım Kılavuzu’nda kuantum fiziğini, göreliliği ve gerçekliğin doğasını anlamamız için elzem olan temel prensipleri büyük bir beceriyle ortaya koyuyor. Fizik alanındaki en son paradigmaları canlı bir biçimde önümüze seriyor.

Fizik – Kullanım Kılavuzu Online Kitap Oku

Fizik – Kullanım Kılavuzu Online Kitap Oku

Fizik – Kullanım Kılavuzu .

Benzer İçerikler

Aselsan Cinayetleri – Melik Duvaklı Online Kitap Oku

yakutlu

Tanrı – Jennifer L. Armentrout Online Kitap Oku

yakutlu

Gelecekteki İlkel – John Zerzan – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy