Roman

Gölgeler Diyarı – Kate Brian – Online Kitap Oku

Kate Brian / Gölgeler Diyarı / PDF – EPUB / Sayfa:280

Rory Miller adında genç bir adam, uzun zamandır aranan Steven Nell adlı seri katilin elinden kurtulan şimdiye kadar ki tek kişidir. Tutsak olduğu bir zamanda Steven’in küçük bir dikkatsizliğini iyi kullanarak hayatta kalmayı başarmıştır. Bunun üzerine hiç anlaşamadığı kardeşi Darcy ve babasını polis koruma programına alarak yeni bir hayat vermişlerdi. Güzel bir ada kasabasına yerleşen aile her şeyin yolunda olduğunu hissettiği bir anda arkadaşlarından birisi kaybolmuş ve kabus yeniden baş göstermişti.

Gölgeler Diyarı Hakkında

Rory Miller hayatını kurtarmak için tek şansını kullanmış ve ona saldıran seri katilden kaçmayı başarmıştı. Ancak korkunç seri katil Steven Nell hâlâ serbestti. Rory, babası ve kardeşi Darcy’yle tanık koruma programına girmek zorundaydı. Bu üçlü arkadaşlarını ve ailelerini veda bile edemeden arkalarında bırakıp yeni bir hayata adım atacaktı.

Çocukken yakın olsalar da artık birbirine dayanamayan Rory ve Darcy, Juniper Adası’nda hayatı umursamayan, kumsalda parti yapan, gün batımında yürüyüşlere çıkan ve sörf yapan bir grup gençle tanışacaklardı.

Ancak kendilerini yeniden güvende hissetseler de, bu yeni arkadaşlarından biri ortadan kaybolunca korku tekrar geri dönecekti. Bu kayıp vakası sadece bir tesadüf müydü, yoksa kâbus yeniden mi başlıyordu?

Yorumlar

“Korkutucu ve gizemli… Gölgeler Diyarı son sayfasına kadar merakımı ayakta tuttu.”
-Sara Shepard, Küçük Sevimli Yalancılar’ın yazarı-

Gölgeler Diyarı Online Kitap Oku

Gölgeler Diyarı Online Kitap Oku

Gölgeler Diyarı .

Benzer İçerikler

Düş Hırkası

yakutlu

İlk ve Son Özgürlük – Jiddu Krishnamurti Online Kitap Oku

yakutlu

Çapkın Düşler – Christine Bell – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy