Roman

Günahlar ve İğneler – Karina Halle Online Kitap Oku

Günahlar ve İğneler – Karina Halle ekitap

Günahlar ve İğneler kitabı hakkında bilgiler:

Karina Halle'in Günahlar ve İğneler isimli kitabı 400 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Karina Halle yönünden yazılmış olan “Günahlar ve İğneler ” coşku dolu sayfalarla hem intikam hem kaybetme hemde romantizm içeren satırlar sunuyor. Elli bu yaşına kadar bir fazla zorlukla karşılaşmış bir fazla çileye hanım bayan başına kimsesi ve yardımsız göğüs germiştir. Yaşamda kala bilmek adına yalancılığın, sahtekarlığın ve dolandırıcılığın en kralını öğrenmiştir. Geçmişiyle hesaplaşmak adına çocukluğunun kasabasına döner. Bu sırada Camden bir fazla yürek kırıklıklarıyla mücadele etmiş mecruh kalbinin izlerini dövme kalemiyle silmeyen çalışan bir sanatçıdır. Ellie kasabaya döndüğünde bu iki eski sevgili karşılaşacaktır. Bu sırada yaşamının en kocaman kazığını yemiş ve bunun intikamını almak için Ellie’nin peşine düşen Javier de fazla geçmeden onlara katılacaktır.
Derinize Işleyen günahlardan asla kurtulamazsınız
Ellie, bir dolandırıcı, bir hırsız, profesyonel bir yalancı. Tıpkı zamanda, şahsına çektirdiklerini dünyaya ödetmek isteyen bir kaybeden. Küllerinden doğmak için büyüdüğü kasabaya arka dönüyor.
Camden, Bir dövme sanatçısı, kendisi olmaya çalışırken aldığı yaraları sarmaya uğraştıkça batıyor. Yıllar sonra ortaya çıkan eski aşkı Ellie işleri daha da karıştırıyor.
Javier, Kendisini dolandırıp kaçan Ellie’nin peşine düşmüş azılı bir suçlu. Ellie’yi her ne pahasına olursa olsun elde etmek istiyor.
Bir Kazananı, iki kaybedeni olan bu kedi sıçan oyununda kozunu doğru oynayan bütün dengeleri altüst ediyor.
Bu Kafa döndürücü oyuna mevcut mısınız?
“Bu muhteşem hikâyeye kendinizi tam olarak kaptırabilirsiniz, dikkatli olun.”
-Usa Today-
“Bu kitabı Quentin Tarantino ve Martin Scorsese beraber yazmış gibi. Ateşli, seksi, romantik ve coşku dolu.”
-Publishers Weekly-
“Tehlikenin sınırlarında dolaşan çağdaş romanları sevenler; karanlık, yürekli ve seksi bir dille yazılmış Günahlar ve İğneler’i fazla sevecek.”
-Xpresso Reads-
Günahlar ve İğneler Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Karina Halle kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Pardayanlar Serisi – Michael Zevaco – Online Kitap Oku

yakutlu

İntikamın Güzel Yüzü – Tracey Devlyn – Online Kitap Oku

yakutlu

Tarihi Vampirler Serisi – Mina Hepsen

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy