Roman

İktisat Tarihi – J.K. Galbraith Online Kitap Oku

İktisat Tarihi – J.K. Galbraith ekitap

İktisat Tarihi kitabı hakkında bilgiler:

J.K. Galbraith'in İktisat Tarihi isimli kitabı 279 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Yaşayan en tanınmış ve saygıdeğer iktisat tarihçilerinden olan John Kenneth Galbraith, meslekten okuyucular kadar genel bir okur kitlesini de gözeterek kaleme aldığı bu kitabında, Antik Yunan'dan modern refah devletine kadar uzanan bir tarih eğrisi boyunca insanlar, topluluklar ve ülkeler arasındaki tecimsel ilişkilerin özlü bir dökümünü veriyor. Tarihin onu oluşturan özgül koşullardan bağışık biçimde anlaşılamayacağını savunan Galbraith, iktisat tarihini de o fiziksel çerçevenin bütünlüğü içinde değerlendiriyor. İktisatın tarih içinde geçirdiği dönüşümden bir bilim olma iddialarına, içinde yaşadığımız dünyayı biçimlendiren doğrudan ve dolaylı etkilerine kadar birçok konuda okurun bakışını derinleştirecek temel bir başvuru kaynağı.
İktisat Tarihi Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer J.K. Galbraith kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Çemberin Altında – Gamze Aydeniz – Online Kitap Oku

yakutlu

İlk ve Son Özgürlük – Jiddu Krishnamurti Online Kitap Oku

yakutlu

Cüceler

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy