Incarceron – Catherine Fisher – Online Kitap Oku

Catherine Fisher / Incarceron / PDF / Sayfa: 440

Çıktığı hafta direkt çok satanlar listesine girmeyi başaran akıl almaz bir roman. Özel dizayn edilmiş içerisinde ormanların, denizlerin geçtiği koca bir hapishane. Bura bir mahkum var ama suçu nedir neden buradadır hiç bir şey hatırlamamakta. Bu hafızasını kaybetmiş mahkum zamanla ufak detaylar hatırlar ve aydınlanmaya başlar. Bir komploya kurban gitmiştir. Diğer yanda dış dünyada lüks bir evde hapis hayatı yaşayan zorla evlendirilmiş bir kadın. Peki bu ikilinin ortak noktası nedir? Suçsuz mahkumumuz kaçılması imkansız hapishaneden kaçmaya yetenecek. Zora ki gelinimiz de tutsaklığından kurtulmak için…

Incarceron Hakkında

Bir hapishane hayal edin: Öyle büyük ki içinde hücreler ve koridorlar, ormanlar, şehirler ve denizler var. Bir mahkûm hayal edin: Belleği yok, Dışarı’dan geldiğine emin, oysa Hapishane yüzyıllardır kapalı ve şimdiye kadar oradan kaçabilen yalnızca tek bir kişi var.

Bir kız hayal edin: Bir malikânede, zamanın yasaklandığı bir toplumda yaşıyor; bilgisayarlarla yönetilen bir 17. yüzyıl dünyasına kapatılmış, istemediği bir evliliğe mahkûm, hem korktuğu hem de gerçekleşmesini arzuladığı bir suikast komplosuna karışmış.

Biri içeride, diğeri dışarıda… Ama ikisi de tutsak. Incarceron’u hayal edin. Hem ürkütücü hem çok çekici ve bağımlılık yaratacak yeni bir serinin başlangıcı.

Incarceron Yorumlar

Dikkat çekici bir fütürist roman, nefes kesici bir tempo, zekice kurgulanmış bir olay örgüsü ve her iki mekânın tasarımında harika detaylar… Zamanlaması mükemmel, şaşırtıcı olaylar ve muhteşem bir son. Kesinlikle okunmalı.”
-The Booklist-

Incarceron Online Kitap Oku

Incarceron Online Kitap Oku .

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

$ s

Benzer İçerikler

Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz – Melisa Kesmez – Online Kitap Oku

yakutlu

Aşkın Resmi – Nora Roberts – Online Kitap Oku

yakutlu

Yasak Elma – Müjde Aklanoğlu Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy