Ekitap, ekitap indir
Roman

Kaçınılmaz Günah – Georgia Cates Online Kitap Oku

Kaçınılmaz Günah – Georgia Cates ekitap

Kaçınılmaz Günah kitabı hakkında bilgiler:

Günah Serisi #1Georgia Cates'in Kaçınılmaz Günah isimli kitabı 280 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF formatında sizlere sunuluyor.
Georgia Cates New York Times’in fazla satan listesinin sürekli aza yazarıdır. Yeni başlayan amansız ve sıcak serinin isimi Günah ilk kitabın ismi ise Kaçınılmaz Günahtır. Bleu ufak yaşta yaşadığı hadise yüzünden yaşamının geriye kalanı alak bulak olmuştur bu yüzden bu olayı ona yaşatanlardan intikam almak için yemenin edip yaşamının her dakikasını bu intikam için eğitim alarak harcamıştır fakat hesaba katmadığı Sinclair bir gün karşısına çıkınca Bleu aşk ve intikam ortasında kalacaktır.
Çok Satanlar listelerinin vazgeçilmez isimlerinden Georgia Cates’in “Günah” serisi, Kaçınılmaz Günah’la başlıyor. Bu sayfaların ortasında nefes soluğa yeni bir serüven sizleri bekliyor.
Bleu’nun çocukluğunda yaşadığı korkunç bir olay, sonraki yaşamının bütün haritasını çizer. Onu annesiz bırakan, mesut huzurlu çocukluğunu kâbusa çeviren herkez bunun değerini bir gün elbet ödeyecektir. Yıllarca süren eğitim ve sabırlı bekleyişten sonra Bleu son hedefine fazla yaklaşmış, o korkunç insanların arasına karışmayı başarmıştır. Ancak, bir adım ötedeki intikama giden yol, yaşamının sürprizi Sinclair’den geçmektir.
Hiç Beklemediği bir anda aşkla karşılaşan, kalbi ile geçmişinin ve üstüne ant ettiği bütün değerlerin ortasında kalan Bleu ne yapacak?
Kaçınılmaz Günah Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Georgia Cates kitaplarını gör ->

Benzer kitaplar

Mulk ve Hilafet & Tarih Felsefesi Acısından

yakutlu

Fahrenheit 451 Romanı ve Ray Bradbury Hakkında Bilgiler

yakutlu

Sırrın Bende Saklı – Robyn Dehart – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap