Roman

Kalbim Evine Döndü – Deneane Clark – Online Kitap Oku

Deneane Clark / Kalbim Evine Döndü / PDF / Sayfa: 392

Kont Trevor Caldwell genç, yakışıklı ve oldukça büyük bir servete sahipti. Trevor üstelik espirili her ortamda dikkat çeken bir kont. Bu sebepten dolayı neredeyse elde edemeyeceği kız yoktu. Fakat o gönlünü henüz sadece bir resimden ibaret olan Grace’ye kaptırmıştı bile. Ama çevresinde o kadar güzel ve alımlı kız varken neden Grace bu kadar dikkatini çelmişti. Genç konta göre bu kız hayatında gördüğü en alımlı bayandı. Fakat sorun şuydu ki o kadar kız içinde evliliğe en uzak bakan, hiç bir erkeğin boyunduruğuna girmeyi kabullenmeyen bir kadın seçmişti. Bakalım bu iki kararlı kişiden hangisi galip gelecekti.

Kalbim Evine Döndü Hakkında

Derin, mavi gözleri, bembeyaz, tazecik tenine düşen alev rengi saçları ve dolgun dudaklarıyla yakıcı bir güzellik…

Grace’in resmi bile genç ve yakışıklı Kont Trevor Caldwell’i büyülemeye yetmiş, henüz tanışmadığı halde bu genç kızı kontesi yapmaya karar vermişti. Uçsuz bucaksız serveti, baştan çıkarıcı cazibesi ve esprileriyle kontun elde edemeyeceği kadın yoktu. Oysa Grace evliliğin kadınları itaatkâr birer köleye çevirdiğine inanıyor ve evlenmeyi kesinlikle düşünmüyordu. Bütün kadınlar kendisi için yarışırken Trevor ise sadece bu asi genç kızı arzuluyor, ona sahip olabilmek için her yolu deniyordu. Grace karşı koymaya çalıştıkça kontun dayanılmaz çekim alanına daha fazla giriyordu. Bu iki inatçı âşıktan acaba hangisi galip gelecekti?

Kalbim Evine Döndü Online Kitap Oku

Kalbim Evine Döndü Alternatif indir

Benzer İçerikler

Kurt Seyt & Shura

yakutlu

TÜRKSOY “2020 Türk Dünyası Kültür Başkenti” Adayı Hive’de

yakutlu

Yoksa Hala Bekar Mısın? – Rachel Gibson Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy